Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] LELOUCH

#21

Trudno nie odnieść wrażenia, że podanie to znacznie wyróżnia się ze wszystkich.  Wygląda ono bardzo estetycznie, nie razi w oczy (czego w innym podaniu brakuje) + bardzo rozbudowane odpowiedzi na 2 ostatnie pytania.

Myślę, że kwestia tego czy i dlaczego zasługujesz na szansę w administracji została wyczerpująco wyjaśniona. Na forum jesteś bardzo aktywny i wypowiadasz się w ważnych kwestiach.

Powinieneś jednak zwiększyć swoją aktywność na pozostałych serwerach, by spełniać przynajmniej minimalne wymogi dot. obecności podane w wątku odnośnie administracji. Na serwerze Creative od początku przygody z nami rozegrałeś 5.5 godziny z czego 3 minuty w tym miesiącu. Każdy z administracji w miarę możliwości powinien wchodzić codziennie przynajmniej na 5 minut, nawet jeśli nie ma graczy lub jest ich mało - chociażby po to by sprawdzić, czy wszystko działa jak powinno.

Odnośnie pełnienia funkcji na innych serwerach, nie biorę tego pod uwagę przy ocenie w tym przypadku, bo i tak ewentualny brak tego nie zagroziłby ci w obecnej rekrutacji (u innych z niepewną pozycją zaś potwierdzenie może zwiększyć szanse) - czas zweryfikuje.

Czekam na odpowiedź do kwestii dot. aktywności.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#22

Dziękuję Wam wszystkim za obiektywne opinie i oceny, miło się je czytało. Uśmiech

Niezaprzeczalnym faktem jest, że jako gracz ("klient") nie przebywałem zbyt często na serwerze kreatywnym (właściwie to na żadnym, grałem jedynie na survivalu). Cały mój czas spędzony na trybie kreatywnym to zasługa osób, które mnie prosiły żebym tam wszedł lub po prostu ich obecność (głównie Minka). 

Zgadzam się, że MineWorld nie jest jedynie survivalem, ale nie trzeba się przejmować moją dotychczasową aktywnością na innych serwerach. Wcześniej po prostu takiego obowiązku nie miałem, dlatego nic dziwnego, że głównie grałem na serwerze, który odpowiadał mojemu stylowi gry.

W zaistniałej sytuacji, czyli w sytuacji gdzie kandyduję i staram się zostać członkiem administracji - muszę regularnie (co jakiś czas) zaglądać na inne serwery, choćby na chwilę.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#23

Myślę, że nic więcej do dodania już nie ma, życzę więc powodzenia w nowym trybie aktywności.

Podanie przyjęte
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości