Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Grzesiule

#1

Nick w grze: Grzesiule
[b]Wiek: 15 (w lipcu 16)
[/b]
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Około początkiem sierpnia 2017

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Wiadomo zależy od dnia, około 3-6h

Otrzymane na serwerze kary: 4 warny i 1 kick (Większość prze głupotę)

Długość gry w Minecraft: Od początku 2017.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Niestety nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam

Obecni Administratorzy (wymień): 
MiroTcz
N_Thinker

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Marika07

Obecni Moderatorzy (wymień): 
Nightmara
Pawelek1212

Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick <nick>  - wyrzucenie gracza z serwera
/tempmute <nick> <czas> <powód>  - wyciszenie gracza na pewien czas
/warn <nick> <powód>  - ostrzeżenie gracza
/mute <nick> <powód> - wyciszenie gracza na zawsze
/jail <nick> <czas> <powód>  - wtrącenie gracza do więzienia
/cc lub /chatclear - wyczyszczenie czatu 

Obowiązki KidModa/CzatModa: 
- Być pomocny dla graczy jak i administracji
- Zachować porządek na czacie
- Jeśli wystąpi jakiś błąd/bug co nieumożliwi dalszej rozgrywki, trzeba się zgłosić do wyżej postawionych osób


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie, nie znam

Gdzie znajduje się regulamin:  Można go znaleźć tutaj
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Jak i w grze pod komendą /regulamin

Dlaczego właśnie Ty:  Chcę mieć nowe przeżycie jaki członek administracji, czasami trochę mnie irytuję jak ktoś piszę słowa które nie powinny mieć miejsca a nie ma żadnego członka administracji na serwerze, wiadomo można zrobić ss i wysłać administracji lecz gdy słowa lecą w moją stronę to ma się ochotę odpowiedzieć lecz tego nie robię. Jeśli chodzi o moje polowania mogę zaprzestać i robić pvp z chętnymi. Mam nadzieje że administracja nie będzie wracała do dawnych moich przewinień

Napisz o sobie (min. 6 zdań):
[b]Mam na imię Grześ pochodzę z województwa podkarpackiego, lubię różne sporty uprawiać, gra w ręczną, nogę, siatkówkę. Wyjazd w góry na snowboard też jest miły. Lubię też pograć w różne gry na komputerze. Bardzo dobrze uczę się matematyki, swoją przyszłość wiąże z kabelkami jako elektryk. [/b]

[b]Dziękuje za dobre opinie i mam nadzieję że złych będzie jak najmniej Uśmiech[/b]

#2

Jeśli chodzi o pytanie to jest czytelne. Wiek idzie na plus. Komendy KidModa/CzatModa - KidMod nie ma komendy np. jail, ma ją dopiero CzatMod, mogłeś podpisać, które komendy ma KidMod, a które CzatMod. Jeżeli chodzi o Ciebie irytujesz trochę niektórych graczy. Ja osobiście Ciebie lubię bo jesteś kreatywny, jesteś kulturalny i przyjacielski. Na forum jesteś raczej na bieżąco z informacjami. Jestem na neutral z przechyleniem na tak.

Życzę powodzenia.

#3

(18-03-2018, 21:46 PM)Marika07 napisał(a):  Komendy KidModa/CzatModa - KidMod nie ma komendy np. jail, ma ją dopiero CzatMod, mogłeś podpisać, które komendy ma KidMod, a które Czatmoda
Zrozumiałem pytanie tak żeby wymienić wszystkie komendy tych dwóch rang, no cóż mogłem podpatrzyć u innych ;/
Dziękuje za opinię Uśmiech

#4

Zdążyłam poznać Twoje zachowanie i wybryki, bywasz uciążliwy i irytujący dla niektórych osób.
Aczkolwiek padło kilka ciekawych propozycji z Twojej strony na forum.
Pozostaję neutralna z przewagą na nie.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

I co ja mam z Tobą zrobić Grzesiu? Z jednej strony niejednokrotnie zgłaszałeś mi sytuacje łamania regulaminu przez innych co przemawia za Twoją kandydaturą. Ortografię znasz, podanie napisane dobrze, wiek jak najbardziej na plus jak i aktywność na forum. Teraz to co złe, jak już sam napisałeś masz kilka warnów i kicka, kilka ludzi skarżyło się mi na ciebie w ciągu trwania tej edycji co niestety przemawia na - (chociaż nie takich ludzi przyjmowaliśmy do administracji). Mimo iż osobiście Cię lubię pozostaję neutralna, decyzja należy do wodza.

#6

Zgadzam się z osobami wyżej. Zgłaszasz ludzi na forum i składasz ciekawe propozycje, co jest plusem, ale twoje często irytujące zachowanie mnie zraża, aby dać "tak", więc zostaje neutralna
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

Wiem że i tak tym razem się nie dostanę, zapewne Lelouch i Minka czy Milka. 
Ale zawsze można było spróbować.
Lady co ci zrobię, ledwo otworze dynmapę żeby sobie pobić kogoś to już lecą przezwiska itd. Graczę się pewnie skarżą że im wziąłem itemy Płacz ze śmiechu.

#8

Chociaż nie lubimy się za bardzo jestem za tym aby dać Ci szanse. Co prawda gracze się na Ciebie skarżą ale upominasz tych którzy piszą nieodpowiednie słowa na chacie. Krótko mówiąc jestem na TAK.

#9

Take jak wyżej zostało napisane. Bywasz irytujący, ale pomagasz ogarniać czat. Jestem neutralna.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#10

Spoko gość, ogromne Tak dla tego pana
[Obrazek: gaz.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości