Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Koniec z MC

#1

Witam!
Chciałbym poinformować graczy MineWorld oraz szanowną administrację że odchodzę z MineWorld.
Będę wchodzić na serwer ale o wiele rzadziej jedynie co aby pobudować i popisać z innymi. Większość graczy może się cieszyć z mojego powodu ponieważ nikt ich nie będzie "Nękać". Nie przyszedłem na MW po to aby zabijać. Chciałem się rozwijać tutaj. Każdy myśli że jestem tym złym i brutalnym graczem a to nie prawda jestem miły, uczuciowy oraz najgorsze to nieśmiały. Myślę że MineWorld będzie lepszy be ze mnie.

Miłej gry.
xNightmaree
Odpowiedz

#2

Graczę nie wzieli takich przezwisk bez powodu, ale pewnie większość zabijałeś początkujących, tak jak skarżą się. Lecz z tobą było różnie, piszesz że nie będziesz już tepać w pułapki, a po kilku minutach już ktoś w niej umarł. Czasami się hamowałeś, dużo twoich znajomych od początków edycji ci ufało a niektórzy skończyli wiadomo gdzie. 
Żegnaj i powodzenia Uśmiech
Odpowiedz

#3

Jakoś nie wydaje mi się żebyś był miły skoro gdy jakiś początkujący gracz chciał sojusz tepałeś ich w pułapkę jak każdego żeby zdobyć przedmioty w najłatwiejszy sposób. Atakowales tylko słabych graczy a gdy trafiłes na kogoś silniejszego uciekałeś, 
dużo bylo sytuacji gdy cie zabiłem w równej walce a ty wyzywałeś na Msg oraz biegałeś potem mi po działce na niewidce i atakowales odrzutowcem nie jeden raz gdy chciałem się z tobą wymienić próbowałeś oszukać i nie tylko mnie.
Więc dowodzenia
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#4

Odszedłeś, bo nie dostałeś się do administracji? ;/


No cóż, pa, powodzenia w życiu.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#5

Wybrałeś chyba "Anuluj" ;/
Może i niektórzy myślą o Tobie źle, bo słyszeli różne skargi na Ciebie, fakt, zabijałeś ich. Swojej przeszłości naprawić nie naprawisz. Ale można za to poprawić się teraz, w teraźniejszości. Wiem, że bardzo zależało Ci na dostaniu się do administracji. Nie udało Ci się, ale nie możesz się poddawać. Spójrz chociaż na Milkę, dla przykładu, ona się nie poddaje z podaniami i możliwe, że teraz się dostanie. Tak samo musisz postępować Ty.

Jako jedna z nielicznych osób mogę potwierdzić to, że jesteś miły, uczuciowy i nieśmiały, bo poznałam Ciebie bliżej. Chociaż kiedyś za Tobą nie przepadałam, teraz bardzo Cię lubię. Jest mi bardzo przykro, że odchodzisz...

I nie, MineWorld nie będzie lepszy bez Ciebie i nawet nie próbuj tak myśleć. Bo wiem, że jeżeli chciałeś byłeś naprawdę pomocny i miły.
Pamiętaj, zawsze możesz do nas wrócić, częściej nas odwiedzać.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości