Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Grzesiule

#1

Witam wszystkich, wtorek nastał więc wrzucam dla Was kolejny wywiad, udzielił go Grzesiule, zapraszam do czytania Uśmiech



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Grzesiule: Jestem Grześ, mam 15 lat, za niedługo już wychodzę z gimnazjum.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Grzesiule: W wolnych chwilach zazwyczaj gram, oglądam różne filmy czy też jak jest ciepło idę na boisko zagrać. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Grzesiule: Jak granie na komputerze jest hobby, to mam Duży Uśmiech
Ale staram się spotykać ze znajomymi częściej ale nie będę wchodzić w szczegóły. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Grzesiule: Nie spotkałem jeszcze na swojej drodze żebym się czegoś bał, czasami mam jakby takie myśli jakby coś za mną stało, za dużo oglądania horrorów. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Grzesiule: W minecrafta bardzo krótko gram, moja przygoda zaczęła się gdzieś końcem stycznia 2017 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Grzesiule: Jak to gracz szukał swojego idealnego serwera, szukałem chyba z kilka godzin na liście i znalazłem było chyba gdzieś około 40 osób na serwie, pewnie event był. Na waszym serwerze nauczyłem się grać survival, dlatego chce żeby się rozwijał jak najlepiej Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Grzesiule: Najbardziej mi się podoba to jak się szybko rozwija serwer, super eventy. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Grzesiule: Niestety ja się nie znam na budowaniu, jak coś lepiej wygląda od mojego domku czy budowli to dla mnie wszystko jest piękne Duży Uśmiech 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Grzesiule: Zazwyczaj chodzę ze znajomymi czy biję się, ostatnio też bardzo dużo wysadzamy brzydkich budowli, tak jak mój zamek.  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Grzesiule: Najbardziej mnie denerwują perły i elytra w tej grze, wiadomo pomagają bardzo w rozgrywce, ale zbyt łatwo. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Grzesiule: Ja mam krótką pamięć, coś ktoś mi zrobi to nie pamiętam tego po kilku dniach Oczko 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Grzesiule: No najczęściej z członkami administracji, czy też z gildią Outcasters.
Ja wszystkich lubię chyba że ktoś mi coś złego zrobi. 


13) Jak powstał twój nick?

Grzesiule: Mój nick wymyśliłem tak o. To jest mój pierwszy nick jaki wymyśliłem. W żadnej grze w jaką grałem nie spotkałem żeby nick był zajęty, niby prosty nick a jaki Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Grzesiule: Moim największym marzeniem jest powstanie areny którą opisałem w propozycji, czy też pokonanie najlepszego gracza w pvp na serwerze MW, zapewne większość będzie wiedziała o kogo chodzi. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Grzesiule: Jak mówiłem nie umiem budować 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Grzesiule: Znałem MC z filmików więc trochę wiedziałem o co biega, gdy wkońcu już stworzyłem swój świat czekałem na noc i na moby żeby z nimi powalczyć.


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Grzesiule: Było kilka sytuacji co emocję brały górę ;c 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Grzesiule: Tak pozdrawiam oczywiście wszystkie mi znajome osoby Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Grzesiule: Lepiej grajcie na MW, bo po 28 dniach twoja baza zniknie na zawsze z powierzchni ziemi Zaskoczony 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Grzesiule: Też dziękuję, szkoda że taki krótki ten wywiad
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości