Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Jak opiszesz tą osobę?

#31

Kolega który widzi kosmite w każdej osobie bo chyba nie ogarnia że faceci są z marsa a babki są z wenus :v
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#32

Miły, świetnie rymuje Duży Uśmiech , pomocny, z redstonem sobie radzi również nie najgorzej.
Odpowiedz

#33

Ciekawa osoba, często biła badylem jak grałem Płacz ze śmiechu
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#34

Najlepszy przyjaciel Love
Miły, sympatyczny, bardzo kreatywny, mądry i inteligentny. Komunikatywny, śmieszek i poważny jak trzeba. Duży Uśmiech Lubi lisy, ślicznie rysuje. Lubi też śpiewać (Płacz ze śmiechu). Idealny przyjaciel, co tu więcej mówić. Duży Uśmiech
Odpowiedz

#35

Osoba która robi dużo dla serwera.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#36

Lubi kopać diaxy, lubi samochody itp., Adam Mickiewicz płakał jak czytał jego poetyckie dzieła, dobry kumpel, jak chce to jest poważny, ma takie suchary że uhuhu, nie wiem czemu ale przypomina mi Zeda z Lol'a, lubi Titanica, spamiś na forum, rzadko wchodzi na serwer (w sumie tak jak ja, ale chyba częściej ._.), zabawowy chłopak z niego (cokolwiek to znaczy), kojarzy mi się też z chłopcem który kolekcjonuje odkurzacze, jego avatar mnie przeraża Smutek, każdy z serwera go zna, lubi Transformers, robi fajne poradniki na YT, ma talent do rysowania, kulturalny, PinkiePie, nadawałby się do administracji gdyby poprawił aktywność Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#37

Była czatmoderatorka z dosyć ciekawym charakterem, sympatyczna
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#38

Miła, uprzejma, kulturalna, pomocna, czasami denerwująca mnie. Robi dziwne ankiety, ma za niską samoocenę.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#39

xNightmaree jest ponury, z nim nie zagrasz w kalambury. Ciężko jakoś go rozbawić, ale z nim inaczej można sie bawić. To walka jest jego mocniejszą stroną, w niej pokazuje sie swą naturalną odsłoną. Lubi atakować i zabijać cele, nieraz pomagają mu jacyś przyjaciele. I chociaż silniejszych od niego jest naprawde wiele, on nie przejmuje sie i dalej spełnia swoje życiowe cele.
Uśmiech




[ KoteQ wzruszyłaś mnie tym wszystkim Oczko ]
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#40

Mechanik który nie lubi ciszy na tym forum, więc dlatego tu odpowiadam
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości