Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z kacpeRend

#1

Witajcie Kochani, wtorek przybył i prezentuję Wam kolejny wywiad, udzielił go kacpeRend, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

kacpeRend: Mam na imię Kacper. Mam 12 lat. Chodzę do szkoły w Kobierzycach i w miarę dobrze się uczę. W wolnym czasie gram na komputerze, oraz oglądam filmiki na telefonie. Moją pasją jest programowanie i rzeczy związane z informatyką. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

kacpeRend: Tak jak już wcześniej odpowiedziałem na to pytanie w pytaniu 1, w wolnych chwilach gram na komputerze i oglądam filmy na telefonie. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

kacpeRend: Moją pasją, hobby jest programowanie. Zajęcie to bardzo mnie interesuje i sprawia mi ogromną radość. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

kacpeRend: Mam fobie na punkcie pająków. Brzydzą mnie.  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

kacpeRend: Moja gra w minecraft zaczęła się już w 7 roku życia. Gra ta bardzo mnie zainteresowała, dlatego tato kupił mi wersję premium. Niestety kupiona wersja była z allegro, więc Mojang po pewnym czasie usunął mi konto. Po kilku latach powróciłem do minecrafta, ale tym razem kupiłem premkę ze strony Mojang. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

kacpeRend: Spośród wielu serwerów, najbardziej lubię survival. Przez długi czas szukałem odpowiedniego serwera dla siebie. Ten oto serwer był najlepszy spośród moich poszukiwań i bardzo mi się spodobał, dlatego też zacząłem na nim grać. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

kacpeRend: Miła administracja, ciągłe eventy i inne rzeczy czynią ten serwer wspaniałym. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

kacpeRend: Spawn, gdyż jest on bardzo dopracowany. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

kacpeRend: Zazwyczaj buduję, zdobywam surowce i walczę z bossami. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

kacpeRend: Wkurzające są creepery i szkielety. Denerwujące jest to, że nie można stawiać redstona na ścianach. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

kacpeRend: Najbardziej z graczy podpadł mi TreTreek, gdyż oszukał mnie podczas wymiany itemów Smutek 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

kacpeRend: Najbardziej lubię _MinkęMufinkę_ ,Marikę_07 i Leloucha Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

kacpeRend: Mam na imię Kacper. Rend oznacza Rozdzierać. Siostra mi pomagałą wybierać nick i ten był idealny. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

kacpeRend: Najbardziej chciałbym dostać się do administracji, ale to w przyszłej edycji Uśmiech 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

kacpeRend: Póki co nie mam czym się chwalić. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

kacpeRend: Biegałem po okolicy, stawiałem losowo bloki i budowałem koleje przez cały świat. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

kacpeRend: Tak. I to na tym serwerze Smutek Kiedy miałem kilof 5/3/3 nagle podszedł do mnie creeper i rozsadził mnie i blok cobla kiedy kopałem w jaskini. Za blokiem cobla ukryta była lawa i spaliła mi kilof Smutek 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

kacpeRend: Chcę pozdrowić gracza b0ndziek, Leloucha, Marikę, Minkę i resztę administracji Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

kacpeRend: Nic nie mam do dodania. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

kacpeRend: Także bardzo dziękuję.
Odpowiedz

#2

Dobry wywiad Oczko
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

Co wy macie z tą Mariką_07 Płacz ze śmiechu Marika07, bez żadnych podłóg

Poza tym fajny wywiad
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4


Dzięki za dobre opinie do przeprowadzonego wywiadu. No tak żeczywiście Marika07 bez żadnych podłóg. Sorki Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#5

Ciekawy wywiad Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#6

Bardzo fajny wywiad. ^^ Z tego co widzę jesteś nawet trochę podobny do mnie Oczko Zacząłeś grać w MC w 7 roku życia, a ja rok później, na 8 urodziny. Obydwoje bardzo lubimy informatykę. ^^ I ja też nienawidzę pająków... Duży Uśmiech Życzę Ci powodzenia w drodze do administracji i też bardzo Cię lubię. ^^ Dbaj o Pusie Diamentowe. Oczko
Odpowiedz

#7

Dzięki Duży Uśmiech . Karmię Pusie systematycznie Duży Uśmiech
Odpowiedz

#8

Przyjemnie się czyta twoje odpowiedzi,  ale jescze nigdy nie widziałem cie w grze Płacz ze śmiechu,  ale to pewnie przez moją niska aktywność w ostatnim czasie Płacz ze śmiechu
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości