Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban

#1
Smutek 

Nick: Gidziol_PL


Data ukarania:27.03.2018
Osoba karająca: Animekowa
Powód: reklamowanie (kanału na youtube)
Według mnie i innych dlaczego nie powinienem dostać bana: to jest za dużo jak na reklamę (nawet nie serwera) raz napisałem a ja dostałem od razu bana na zawsze zamiast mute. Według mnie powinienem dostać muste długie ale nie bana.

Dziękuje  za odpowiedź Gidziol_PL

Jeszcze ktoś na serwerze napisał że bana można dostać ale za reklamowanie serwerów
Odpowiedz

#2

Myślę, że jeden watek wystarczy..
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

Nie wiem dlaczego zrobiłeś dwa wątki. Może przez przypadek, czy coś. W każdym razie Animekowa Cię zbanowała bo uznała to za słuszne. Możliwe że na Twoim kanale była jakaś reklama innego serwera, czy coś innego. Albo po prostu byłeś bardzo irytujący z reklamą. Myślę że można dać Ci kolejną szansę, decyzja należy do Animka lub Mira.
Odpowiedz

#4

W owym czasie pojawiło się trzech graczy reklamujących kanał na YT gdzie filmy były z innych serwerów. Jeśli już chcesz reklamować swój kanał trzeba uzgodnić to z Adminem.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#5

Dwóch bo ja i ktoś jeszcze a ja nawet nie wiedziałem że on tam jest i to nie był spam tylko jeden wpis na chacie proszę dajcie drugą i ostatnią szanse.
Odpowiedz

#6

Ok, dostaniesz UB ale nie wysyłaj linków nie konsultując się z kimś z administracji.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#7
Duży uśmiech 

Dziękuję na pewno nic takiego się więcej nie zdarzy!!!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości