Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PROPOZYCJA

#1

Propozycja

Server: Survival

Proponuję dodać do pluginu z zwierzętami opcję specjalnego sklepu ze zwierzętami. Myślę, że urozmaiciłoby sprzedawanie zwierzaków bądź kupowaniu, gdyż czasem można czekać spore dwa tygodnie, aż ktoś będzie chciał kupić/sprzedać zwierzaka Uśmiech
-=AtlasTau=-
Odpowiedz

#2

Jakbyś mógł zmień kolor czcionki bo sie to niedobrze czyta a co do sklepu myślę że za bardzo ułatwił by sprawe. Według mnie zdobywanie zwierzaków powinno być małym wyzwaniem ponieważ urozmaica to grę. Mając sklep szybko by się to znudziło.
Odpowiedz

#3

Myśle że wysoki pułap cenowy rozwiąże problem ułatwienia gry.
Przykładowo konie, lamy, króliki mogą kosztować ponad 15 000 , nieco rzadsze zwierzeta jak np osły, muły, nietoperze ponad 25 000 , a takie porządane stworzenia jak vexy czy witchery mogą grubo kosztować ponad 50 000 albo nawet 100 000. Najokazalszym petem jest smok, jego wartość na rynku wśród graczy średnio wynosi 120-200k mc - myśle że można by było przekroczyć tą cene i iść jeszcze wyżej.

Gdy ceny będą bardzo wysokie to gracze raczej nie będą kupować petów jakich nie chce im sie łapać a raczej tylko te których nie potrafią złapać i takie na które bezskutecznie polują od długiego czasu. Tzn że nie byłby to sklep dla leniwych tylko sklep dla ambitnych zbieraczy.

Moim też zdaniem gdyby taki sklep miał istnieć to tylko dla tych nieco rzadszych petów, a na pewno nie dla podstawowych mobów i zwierząt jak owca ,świnia czy kura...

Małe pety jak zające czy nietoperze złapać troche ciężko więc mogłyby być sprzedawane w sklepie , tak samo zwierzęta za którymi trzeba się nałazić i porozglądać żeby w ogóle je znaleść chociażby osły i muły.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#4

Podpinam się pod to.Przydałoby się coś w rodzaju aukcji zwierzaków Duży Uśmiech.
[Obrazek: md0d5e.jpg]
Odpowiedz

#5

Z tego co opisałeś zrozumiałem, że chodzi Ci o możliwość handlu zwierzakami na wzór aukcji. 
Ułatwiłoby to dostęp do rzadszych petów, co jest jak najbardziej na plus, jednak stworzenie tego, o ile w ogóle możliwe, wiązałoby się z dodatkową pracą, której i tak już jest niemało m. in. w związku z serwerem Beta.
Jeśli technicznie byłoby to bez większych problemów wykonalne, a opcja sprzedawania była dostępna poprzez zakup za MineCoinsy (ewentualnie sklep on-line), żeby mimo wszystko ograniczyć napływ zwierzaków typu kura czy świnia, które są łatwe do zdobycia, to uważam, że można by było to wprowadzić.
Odpowiedz

#6

Myślę, że byłoby to dość fajne. Umożliwiłoby to łatwiejsze zdobycie rzadszych zwierzaków, a czasami widzę ogłoszenia typu "Sprzedam nietoperza z 40 lvl!". Jeżeli byłoby to technicznie wykonalne, to jestem za.
Odpowiedz

#7

Również popieram, o ile jest to możliwe do wykonania : )
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#8

Wątek jeszcze nie jest zamknięty! Czekam na odpowiedzi. Uśmiech
Odpowiedz

#9

Ja sam obecnie poszukuje Vex'a, ale mam z tym nie mały problem. Taki sklep ułatwił, by sprawę w kwestii kupna i sprzedaży petów. Jeżeli wykonalne to jestem na tak, ale wątpię aby pomysł został realizowany w najbliższym czasie.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#10

Nie istnieje gotowe rozwiązanie, więc w razie zaakceptowania trzeba by zrobić taki plugin na aukcje zwierzaków. To oczywiście wymagałoby czasu, teraz trwają też inne prace, które mają wyższy priorytet. Nie widzę jednak potrzeby by ograniczać to, jakie zwierzaki można wystawiać na aukcjach. Jeśli miałyby to być aukcje tylko dla tych najcenniejszych mobów to szkoda czasu na przygotowywanie takiego czegoś. Na pewno nie byłoby tam takich opcji jak "100 aukcji", myślę, że standardowo gracz mógłby posiadać na aukcji 1 zwierzaka, a osoba z pakietem "Zwierzaki" 5 zwierzaków na aukcji. Jak ktoś jest na tyle leniwy to teraz i tak może teoretycznie kupić dosyć łatwo gotowego pospolitego zwierzaka.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości