Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Operator

#1

Witajcie Kochani, wtorek po świętach nastał bardzo szybko a ja na osłodę mam dla Was wywiad który sama chętnie przeczytałam i poznałam lepiej naszego gracza ukrywającego się pod nickiem Operator Oczko



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Operator: Witam. Mam na imię Oskar. Mam 17 lat. Gram  na tym serwerze od niedawna zaledwie 3 miesiące. Chodzę do Technikum informatycznego.  


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Operator: W wolnych czasie chodzę z kolegami do kina, rozmawiam z kolegami przez dc i gram w róże gry. Od pewnego czasu jest to przeważnie Minecraft 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Operator: Owszem mam hobby. Od 7 lat tańczę taniec towarzyski i nawet dobrze mi to wychodzi. Jeżdżę na ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego i często wracam ze złotym medalem bądź pucharem. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Operator: Długo myślałem nad tym pytanie. Boje się śmierci. Tak wiem jeszcze długa droga do niej mam taką nadzieję ale nie wiem jak ona będzie wyglądać oby była jak najmniej bolesna. Czy mam fobię? Tak od dzieciństwa boję się pająków sam nie wiem dlaczego ale gdy je widzę to wolę się trzymać od nich z daleka. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Operator: Przygoda zaczeła się kilka lat temu. Ale miałem dosyć długą przerwę i od 4 miesięcy znowu zacząłem znowu w nią grać. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Operator: Ten serwer podał mi kolega z klasy i powiedział może znowu zaczniemy grać w Minecrafta ja się zgodziłem i tak oto jestem na serwerze. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Operator: Tryb survival. Jest on doskonały nie znam jeszcze żadnych błędów ani bugów. Podoba mi się administracja jest ona bardzo miła i pomocna.  


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Operator: Mi najbardzie podobają się kopalnie z dużą ilością żelaza i złota. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Operator: Przeważnie chodzę na warp bossy lub kopię surowce na bodowanie swojego apartamentu bądz na ich sprzedawanie. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Operator: Co bym zmienił. Jest kilka takich rzeczy. Po pierwsze możliwość niewypadania przedmiotów z mojego ekwipunku za odpowiednią cenę oczywiście. Chociaż tego pasa u dołu lub żeby po zginięciu itemy się nie rozwalały po całej mapię tylko były w jednym miejscu a nie połowa gdzieś na ziemi a druga części na drzewie.


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Operator: Najbardziej lubie swojego kolege pod nickiem Andrzy dlatego że go znam najdłużej. Bardzo tez lubię Marika07, Lelouch i Animekowa. Te osoby szanuję najbardziej. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Operator: Andrzy, Lelouch, Marika07 


13) Jak powstał twój nick?

Operator: Randomowo. Wymyślałem go sobie od tak na poczekani. Początkowo miało to byc Operator Kosiarki ale się rozmysliłem. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Operator: Bardzo bym chciał zostać KidModem na serwerze ale nie mam zabardzo czasu by siędzieć na serwerze bo mam często terningi taneczne,  szkołe i naukę. Od poniedzałku do piatku był bym około od 1h do 3h a w sobotę i niedzielę po 5h a nawet dłużej, 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Operator: Na ten moment nie mam nic godnego podziwu. 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Operator: Ogladałem filmiki na yt jak stworzyć danę rzecz w tej grze. Ale to było dużo lat temu. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Operator: Owszem. Walczyłem z pająkiem lvl 15 i nagle o się pojawił u mnie na drzewie i mnie zabił. Nie zdążyłem wpisać back a już ktoś podleciał i zabrał mi wszystkie itemy. To było na warp bossach. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Operator: Owszem. Rodziców wszystkich kolegów z klasy, administrację a przede wszystkim mojego kolegę Andrzy 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Operator: Bardzo przyjemnie mi się odpowiadało na pytania. Z góry przepraszam za wszystkie błędy. Z polskiego to 6 nie mam Uśmiech Wziąłem udział w tej ankiecie by zachęcić ludzi do przyjścia na ten serwer. Gwarantuje będą to wasze najlepsze chwile w życiu. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Operator: Było mi bardzo miło. Trzymajcie się. Do widzenia
Odpowiedz

#2

Ciekawa Lektura Oczko
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

E ziomek bo dostałem od łaski zaproszenie jako osoba towarzysząca ale tańczyć nie potrafię weź mi jakieś kocie ruchy naucz
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości