Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wyniki konkursu Wielkanocnego na serwerze Creative

#1

Kochani mam przyjemność ogłosić wyniki konkursu Wielkanocnego który odbył się na naszym serwerze Creative.
Jury konkursu dokładnie oceniło działki i średnia ocen działek biorących udział w konkursie wygląda następująco:

1. ziomek16w2 ze średnią ocen 5,62, nagroda:  Ranga SuperVIP na 14 dni oraz nagroda pieniężna na serwerze Creative o wartości 60000 minecons.

2. DepresjaPsych ze średnią ocen 5,27, nagroda: Ranga SuperVIP na 5 dni oraz nagroda pieniężna na serwerze Creative o wartości 30000 minecons.

3. KaczoReczek ze średnią ocen 5,22, nagroda: Ranga VIP na 14 dni oraz nagroda pieniężna na serwerze Creative o wartości 10000 minecons.

4. plackowyplacek ze średnią ocen 4,67, nagroda: Ranga VIP na 5 dni oraz nagroda pieniężna na serwerze Creative o wartości 5000 minecons.

5. wika30000 ze średnią ocen 3,9, nagroda: Nagroda pieniężna na serwerze Creative o wartości 5000 minecons.

Z uwagi iż nagrodzonych miało być 5 osób z najwyższymi średnimi a w konkursie udział wzięło 6 osób, przewodnicząca jury (czyli ja Język) postanowiła nagrodzić szóstą osobę nagrodą za wzięcie udziału w konkursie.
Dlatego też gracz o nicku Wampir102 otrzyma nagrodę pieniężną na serwerze Creative o wartości 2500 minecoins.

Mam nadzieję że konkurs się Wam podobał i w przyszłości zachęcam do brania udziałów w kolejnych konkursach.

W sprawie odbioru nagrody proszę kontaktować się ze mną poprzez grę, forum lub discorda. 

Pozdrawiam, Wasza viceadminka Ladykotka
Odpowiedz

#2

Gratulację szkraby Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

jak ziomek mial world edita to miał ułatwienie Język
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości