Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Natalia2588

#1

Witajcie, dzisiaj wtorek więc wieczorową porą wrzucam dla Was wywiad do poczytania, udzieliła go Natalia2588, zapraszam do czytania.


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Natalia2588: Mam 10 lat i bardzo lubię bawić się z przyjaciółmi. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Natalia2588: W wolnych chwilach rozmnażam zwierzaki i wystawiam itemki na /ak.
 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Natalia2588: Ja ciągle interesuję się przyrodą a zwłaszcza dużymi kotami co żyją na wolności. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Natalia2588: Ja boje się strasznych gier i duchów. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Natalia2588: Ja zaczęłam grać w Minecrafta bo poznałam przyjaciół i mi ją polecili i od youtuberów. Ja zaczęłam grac w Minecrafta tak około 2 -3 lata temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Natalia2588: Moja przygoda na tym serwerze zaczęła się tak jak ja grałam na innym serwerze to dostałam bana  za reklamę youtubera i nagle moja siostra Julita też bana dostała i Julita znalazła ten serwer na YT i mi poleciła. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Natalia2588: Mi najbardziej podoba się na Mineworld pisanie na kolorowo, pakiet pojazdy oraz różne rzeczy np Elficki łuk lub platynowy set . 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Natalia2588: Najbardziej podobają mi się /warp areny oraz eventy. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Natalia2588: Zazwyczaj ja rozmnażam zwierzątka i jak mi się nudzi to ja z moją siostrą i z moim przyjacielem z podwórka bawimy się, dzwonimy do siebie i robimy taki survival. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Natalia2588:  Nie lubię czasami Minecrafta bo mi wszystkie serwery na wieloosobowym trybie skasowało 2 dni temu nie wiem czemu i tylko ten mi został i ja bym jeszcze zmieniła że za realmsa nie trzeba było płacić. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Natalia2588: Najbardziej podpadły mi 2 osoby a to jest Slou oraz Nightmara. Nightmara ponieważ mi ciągle sprzedawała sztandary i inne rzeczy i raz mnie dodała do działki jak jeszcze nie była w admnistracji to ja jej wziełam 1 sztandar i ona się na mnie pogniewała i po jakimś czasie dostałam bana na 11 lat chyba a ona chciała żebym dostałą bana na zawsze. Slou mi podpadła jak mnie zabijała w endzie jak ja jajka szukałam na evencie i gdy już znalazłam jajko, ona podleciała na elytrze i mnie zabiła i ona jajko wygrała . 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Natalia2588: Najczęściej przebywam na serwerze z Pomidor38 i julita258. julita258 to moja siostra a Pomidor38 to mój najlepszy przyjaciel na świecie z podwórka i ich najbardziej lubię. 


13) Jak powstał twój nick?

Natalia2588: Mój nick powstał w sposób mojej siostry bo ja mam na imie Natalia w realu a julita258 to Julita i ona najpierw się nazwała julita258  i mi mówiła żebym ja się nazwala Natalia2588 bo 2 5 i 8 to są mojej siostry ulubione cyferki a Natalia258 było już zajęte więc nazwałam swój nick Natalia2588. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Natalia2588: Najbardziej chciała bym zrealizować żeby mieć itemki Leloucha dostać się do MW i  być w admnistracji jako CzatMod. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Natalia2588: Ja bym chciała się pochwalić że zdobyłam itemki Patryka34441 oraz że zrobiłam taki jakby tunel pod ziemią pod moim domkiem i tam były takie pokoiki żebym nie musiała powiększać działki. 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Natalia2588: Ja po raz pierwszy gdy grałam w Minecrafta robiłam survival i wszystko robiłam z dirta nawet ogrodzenia dla zwierząt. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Natalia2588: Tak spotkało mnie na Mineworld. Jak Jimouri mnie oszukał że nikt nie ma jego główki na serwie i że on mi da 3 główki jego za cały set platynowy łącznie z mieczem i łukiem, się zgodziłam i  wtedy mi powiedział że każdy ma jego główkę więc 300k poszło w błoto. Jeszcze taki ktoś wystawił jego głowę na /ak za 5k i nikt nie kupił . 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Natalia2588: Tak chciała bym pozdrowić  julita258, Pomidor38 oraz Marika07 bo najbardziej lubię Marika07 z Admnistracji. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Natalia2588: Bardzo się cieszę że powstał taki extra serwer i bardzo bym chciała żeby było coraz lepiej! 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Natalia2588: Bardzo się ciesze że mogę udzielić wywiadu.
Odpowiedz

#2

hih
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#3

(04-10-2018, 21:29 PM)Natalia2588 napisał(a): hih



Nie ma to jak napisać komentarz pod własnym wywiadem...
Odpowiedz

#4

jak to moja dziewczyna jest Love
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości