Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zajebista administracja

#11

Grześ, trochę przesadziłeś... Mogłeś się powstrzymać z tym przeklinaniem, a przynajmniej nie na forum, grze, czy innych sieciach MineWorld...

#12

Na forum przecież nie przeklinam, jedynie na prywatnych rozmowach mi się wymsknie. Ale powiedz jak ja mam pisać o takich ludziach?

Zajebisty to nie przekleństwo

#13

Sam tytuł wątku nie pomoże w tej sprawie. Myślisz, że Animek, Miro, czy ktokolwiek tak na prawdę jest w stanie monitorować forum non-stop, tylko czekając na wątek w którym można odpisać? No niestety, nie spodziewaj się odzewu w takich godzinach. 
 
 Co do oskarżeń, to chyba je podawałeś w wątku "[Skarga]Animekowa", który został już zamknięty, więc jeśli nie masz innych argumentów, które są do potwierdzenia (bo obecnie podmiana jajka to słowo przeciwko słowu), to wydaję mi się, że można będzie się obejść bez tworzenia kolejnych bezsensownych wątków tego rodzaju. 
 
 I jeszcze dopiszę, bo może to w końcu zrozumiesz. Animekowa to też człowiek. -Cooo? -Naprawdę? Tak. No na to wychodzi. Człowiek, który TEŻ MA rzeczy na głowie, który MA swoje własne życie. Stresu jej wystarczy, a wchodząc na serwer gdzie dzieją się takie akcje stresuje się jeszcze bardziej, co właśnie skutkuje takimi sytuacjami. 

Cytat:Jedyna z niewielu co normalnie wypełnia swoją powinność. Raczej nie wrócę odechciewa mi się z każda chwilą gdy czytam wypowiedzi tych ślepców i lizusów
 
 Jak uważasz. Przez twoje wypowiedzi jedynie bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wątek jak i dalsza dyskusja jest bezsensowna.

#14

Kolejny rycerz na białym koniu który bedzię dzielnie bronił swojej "księżniczki" 
Podałem argumenty, odpisuję teraz na wypowiedzi wszystkich tych lizusów.
Zapewne Miro mi da bana, za to że się kłócę z słowami "świętych" wtedy naprawdę się upokorzy.
Mówisz że ma własne życie? To czego nie przyzna się do winy tylko kłamie prosto w twarz? Jeszcze raz napiszę 2tygodnie degrada za rzucanie potami natychmiastowe obrażenia z gm1 to za mała kara jak na "doświadczonego" administratora.
I zobaczcie ostatnio też zaatakowałem członka AT i co? 
Pisałem wtedy coś w stylu
1 atak na członka AT - warn
2 atak na członka AT - ban czasowy
A teraz co?
Widzisz Miro napisałeś mi wtedy że jak tak patrzę na administrację to daleko nie zajdę...

Zapewne Animekowa napiszę dopiero gdy Miro wypowię się
Albo wróć będzie pisać to ci w tamtej skardze która została zamknieta przed moim ostatnim słowem

#15

Najpierw marudzisz, że nikt nie odpisuje na twoją skargę. Teraz, gdy dostałeś odpowiedzi od wielu osób narzekasz, że są jedynie w obronie Animekowej. 

Cytat:Mówisz że ma własne życie? To czego nie przyzna się do winy tylko kłamie prosto w twarz? Jeszcze raz napiszę 2tygodnie degrada za rzucanie potami natychmiastowe obrażenia z gm1 to za mała kara jak na "doświadczonego" administratora

 Równie dobrze takim tokiem myślenia można by kwestionować twoją prawdomówność. Animekowa mówi, że takiej sytuacji nie było, ty mówisz że była. Co w tym wypadku? Jeśli nie ma DOWODÓW, to nikt z nas nie jest w stanie stwierdzić czy takie coś miało miejsce, czy nie. Więc proszę Cię Grzesiu. Podaj nowe argumenty, lub przestań drążyć temat, jeśli nic nowego nie ma z tego wyniknąć.

Cytat:Zapewne Animekowa napiszę dopiero gdy Miro wypowię się

Albo wróć będzie pisać to ci w tamtej skardze która została zamknieta przed moim ostatnim słowem

I co z tego? Jakie to ma znaczenie? Znowu uważasz, że Animek nie ma co robić? Ugotować obiadu, czy może przespać się po zarwanej nocce? Nie pisz głupot, bo nic tym nie osiągniesz. Gdy będzie mogła i będzie miała taką ochotę, to odpisze (ja szczerze mówiąc miałbym dość czytania oskarżeń skierowanych w moją stronę).

I jeśli nic nowego nie zostanie tu przedstawione, to nie będę się więcej odpowiadać. Jak już mówiłem, nie ma to najmniejszego sensu jeśli wypowiedzi w wątku dalej będą podążały w tą stronę.

#16

Dobrze w takim razie jak mówisz że kłamie niech ona poda dowody jak jest niewinna Uśmiech

#17

Albo inaczej. TY podasz dowody, że jest winna
[Obrazek: Sygn2.png]

#18

Cytat:Jeśli chodzi czat podałaś mi przyczynę o taką "to nie ja" coś takiego nie pamiętam dokładnie, ale dziwne dzisiaj rano sprawdzałem i dalej nie mogłem....


Info z discorda gdzie twierdzisz ze napisałam "to nie ja":


Animekowa - Wczoraj o 21:05
nikomu nic nie podmienialam i nikogo nie mutowalam.


Animekowa - Wczoraj o 21:09
w miesjcu gdzie sie biliscie sa kury ktore zostawiaja jajka!! jak zes sie bil i klikales nie to co trzeba to wpadlo ci jajko na pasek. jesli nie mozesz pisac na czacie a nie dostales muta to wpisz /join global
zanim zaczniesz kogos pomawiac Grzesiule ogarnij sie i pomysl logicznie

Tylko to pisałam na discordzie.

Cytat:"Po logach można stwierdzić że jajek nie użyłam" Tak po logach nie ale wytłumacz mi jakim cudem miecz mi się zamienił w jajko świni i po kilku minutach dostałem miecz taki sam jaki miałem wcześniej.
Zapewne wsadziłaś mój miecz do swojego eq i potem mi go oddałaś gdy się skapnąłem
 Tak Grzesiule po logach można zobaczyć kogo ekwipunek otwierałam i czy to w ogóle robiłam. A tego nie zrobiłam co jest pomówieniem z Twojej strony! Dam sobie za to rękę uciąć że to co mówisz nie miało miejsca, a jeśli nawet to nie robiłam tego Ja!
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#19

Sugerujecie mi waszymi wypowiedziami, że wrócę za tydzień i mam zapomnieć i grać normalnie? Co znowu zaatakuje AT i znowu pewnie animek coś odwali? Nie będę pisał pawelek sto , mówię ci poprostu że wszyscy z AT będą ją bronić. Patrz na takiego Natana zaczałem pisać na discordzie odrazu się właczył do rozmowy i pisał że animekowa niewinna... Spaulika brakuje i będzie git. Proszę więc zatem niech świadkowie się wypowiedzą a nie osoby które nie były przy tym.

Świadek- osoba która była przy danej akcji i może napisać jak było.
I jeszcze raz napiszę że za krótka jest kara dla Animekowej za nadużywania gm1. Powinna być dłuższa, np. Na zawsze degrad 
Śmieszy mnie trochę to że dostałem kary chociaż ja tu ofiarą jestem. Bo pisałem coś nieodpowiedniego i nie na miejscu? A co animekowa też zrobiła coś złego i nie na miejscu viceadministratora

#20

Cytat:Zapewne to usuniesz bo tylko tak umiesz "usuwać" według ciebie złe osoby którą ja jestem.


Tobie zaś pozostał tylko kwik na forum, co jest tutaj częstą reakcją osób, które liczyły, że robiąc skargę złożoną w 75% z pomówień niemożliwych do udowodnienia usuną niewygodną im od dawna osobę z administracji.


Cytat:Bardzo się cieszę że przedstawiłem skargę wczoraj o 22 a wy zdążyliście dopiero dzisiaj, no tak administracja ma dużo na głowie i nie patrzy na takie pierdoły.


Kretyńska i pozbawiona logiki wypowiedź.  Właśnie "pierdoły" mają zazwyczaj krótki czas rozpatrywania.  To normalne, że wątki zgłaszane późną porą wieczorną są rozpatrywane zazwyczaj następnego dnia. Czy ty naprawdę myślisz, że admin jest na każde skinienie, bo ty akurat tak chcesz? 


Cytat:Żal mi was, 2tygodnie??? I wy to nazywacie karą???


Tak, to jest kara. Jeśli ci nie odpowiada to zrób sobie taki utopijny serwer, z lepszym regulaminem, zbuduj lepszą administrację której duża część jest tutaj prawie od początku istnienia serwera i znosi te wszystkie obelgi, pomówienia, a mimo to nadal pracuje dla dobra całego serwera i utrzymaj serwer przez co najmniej 2 lata który po roku istnienia zacznie w pełni zarabiać na siebie, bo już nie ma konieczności opłacania go z kieszeni administracji.


Cytat:Jak zwykle Miro napisał pierwszy


Kłamca, poza tym kto miał napisać pierwszy? Podobno długo czekałeś na jakąkolwiek odpowiedź, więc o co ci teraz chodzi? No przeczytaj co ty napisałeś, bo chyba nie zastanawiałeś się przy tym zbyt długo.
Kto inny według ciebie może zweryfikować te wszystkie oskarżenia? Trochę logiki. Skoro po tak DŁUGIM czasie wynoszącym kilkanaście godzin nie potrafiłeś nic więcej dodać ani nikt z osób które uwierzyły na słowo w te pomówienia nie mogły tego udokumentować to normalne jest, że należy spodziewać się już wypowiedzi tylko osoby, która te wszystkie oskarżenia zweryfikuje.


Cytat:Pisałem wtedy coś w stylu
1 atak na członka AT - warn
2 atak na członka AT - ban czasowy
A teraz co?
Widzisz Miro napisałeś mi wtedy że jak tak patrzę na administrację to daleko nie zajdę...


Dostałeś bana za spam i pomówienia na Discordzie których nie potrafiłeś udowodnić i których nie da się udowodnić w logach serwera.  Polecam ogarnąć się z tym pisaniem o przynależności gildijnej, bo równie dobrze ktoś może powiedzieć bezmyślnie, że ciebie popiera tylko twoja gildia i może się w ten sam sposób zwracać do ciebie i twoich kolegów z gildii pisząc o "lizusach".


Cytat:Dobrze w takim razie jak mówisz że kłamie niech ona poda dowody jak jest niewinna

To ty powinieneś podać dowody na winę skoro ją oskarżyłeś. Jeśli jest oskarżenie to wnosi się dowody na winę. Jeśli nie wierzysz w to, że w logach nie można sprawdzić dużej części twojego oskarżenia to nie zostaje ci nic innego jak odejść. Rozumiem, że mogę już spodziewać się tylko kolejnych odpowiedzi o tym jak to niby bronię jakiejś gildii albo kolejnych przekręconych cytatów mających przedstawić cię jako męczennika.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości