Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zajebista administracja

#21

(19-04-2018, 13:42 PM)Animekowa napisał(a):
Cytat:Jeśli chodzi czat podałaś mi przyczynę o taką "to nie ja" coś takiego nie pamiętam dokładnie, ale dziwne dzisiaj rano sprawdzałem i dalej nie mogłem....


Info z discorda gdzie twierdzisz ze napisałam "to nie ja":


Animekowa - Wczoraj o 21:05
nikomu nic nie podmienialam i nikogo nie mutowalam.


Animekowa - Wczoraj o 21:09
w miesjcu gdzie sie biliscie sa kury ktore zostawiaja jajka!! jak zes sie bil i klikales nie to co trzeba to wpadlo ci jajko na pasek. jesli nie mozesz pisac na czacie a nie dostales muta to wpisz /join global
zanim zaczniesz kogos pomawiac Grzesiule ogarnij sie i pomysl logicznie

Tylko to pisałam na discordzie.

Cytat:"Po logach można stwierdzić że jajek nie użyłam" Tak po logach nie ale wytłumacz mi jakim cudem miecz mi się zamienił w jajko świni i po kilku minutach dostałem miecz taki sam jaki miałem wcześniej.
Zapewne wsadziłaś mój miecz do swojego eq i potem mi go oddałaś gdy się skapnąłem
 Tak Grzesiule po logach można zobaczyć kogo ekwipunek otwierałam i czy to w ogóle robiłam. A tego nie zrobiłam co jest pomówieniem z Twojej strony! Dam sobie za to rękę uciąć że to co mówisz nie miało miejsca, a jeśli nawet to nie robiłam tego Ja!

No cocoa przypadek że akurat byłaś na serwie i ty wszystko widziałaś, rzucałaś potami to skąd mogę mieć pewność że nie oszukujucie mnie i "zakopaliście" prawdę?
W takim razie chcę mieć logi z tamtej akcji i zobaczyć sam czy to prawda

#22

Przepraszam bardzo, ale ja pisałem na discordzie, ponieważ brałem "dowody" z twojej skargi (W skardze powinny być konkretne dowody), więc skoro ja nie mogę pisać to tej skargi nie powinno być. (nie napisałem konkretnie o co mi chodzi, ale mam nadzieję, że się rozumiemy)
[Obrazek: Sygn2.png]

#23

Dobrze mam już dość tłumaczeń, niestety każdy widział co widział i Animekowa wiem że kłamiesz. I tak zawsze masz rację dowidzenia. Że za zaatakowania gracza taka akcja ehh...

#24

Miło się czyta takie kłótnie (Hue hue bezsensowny komentarz dla bezsensownej akcji)


#25
Kciuk w górę 

(19-04-2018, 12:27 PM)Grzesiule napisał(a):  Niestety kończę grę na tym serwerze.

Skoro już wszystko zostało rozstrzygnięte to teraz sam pokaż że nie jesteś kłamcą i dotrzymaj słowa które sam rzekłeś.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#26

(19-04-2018, 14:11 PM)MajsterWTurbo napisał(a):
(19-04-2018, 12:27 PM)Grzesiule napisał(a):  Niestety kończę grę na tym serwerze.

Skoro już wszystko zostało rozstrzygnięte to teraz sam pokaż że nie jesteś kłamcą i dotrzymaj słowa które sam rzekłeś.

A wy i tak za wszelką cenę chcecie udowodnić niewinność animekowej.
Napisałem już że nie będę pisać jak was to gówno obchodzi, tylko dowody i tyle.

#27

Nie chcę brnąć dalej odnośnie zaistniałej sytuacji, jedynie mogę coś napisać o karach, które moim zdaniem nie były do końca odpowiednie (nie mówię o Animekowej, ale o Mince, która otrzymała za dużą karę).

Minka tak naprawdę odpowiedziała na podobnej zasadzie co survivalowy atak Milki, która się tam pojawiła ponownie, mimo rozmowy ze mną.

Moja opinia pozostanie tylko moją opinią, nie mogę twierdzić co jest tutaj słuszne, a co nie.

Jeśli chodzi o Ciebie Grzesiu...Twoim największym błędem jest to, że dałeś się ponieść emocjom, robienie "zadymy" ani nie pomoże oskarżającym, ani nie "dowali" osobom oskarżanym, w tym przypadku Animekowej.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#28

(19-04-2018, 14:18 PM)Grzesiule napisał(a):
(19-04-2018, 14:11 PM)MajsterWTurbo napisał(a):
(19-04-2018, 12:27 PM)Grzesiule napisał(a):  Niestety kończę grę na tym serwerze.

Skoro już wszystko zostało rozstrzygnięte to teraz sam pokaż że nie jesteś kłamcą i dotrzymaj słowa które sam rzekłeś.

A wy i tak za wszelką cenę chcecie udowodnić niewinność animekowej.
Napisałem już że nie będę pisać jak was to gówno obchodzi, tylko dowody i tyle.

Nie, po prostu pytamy się ciebie na jakich podstawach oskarżasz ją skoro nie masz mocnych dowodów.
[Obrazek: Sygn2.png]

#29

(19-04-2018, 14:19 PM)Lelouch napisał(a): Nie chcę brnąć dalej odnośnie zaistniałej sytuacji, jedynie mogę coś napisać o karach, które moim zdaniem nie były do końca odpowiednie (nie mówię o Animekowej, ale o Mince, która otrzymała za dużą karę).

Minka tak naprawdę odpowiedziała na podobnej zasadzie co survivalowy atak Milki, która się tam pojawiła ponownie, mimo rozmowy ze mną.

Pisałem już z Minką. Zbadałem ponownie jej sytuację i myślę, że wstępnie podany wymiar kary jest zbyt surowy. Zostanie zmieniony na taki jak w przypadku Animekowej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#30

tak grzesiu najmniej winny a najbardziej ucierpiał , animekowa podobno rzucała potkami które miała w eq "przygotowane " ale ani razu nie zmienił ci się slot tak samo z podmienianiem 2 razy widziałem sam jak sie zmienił mu miecz na jajko każdy broni animekowej bo jest z administracji i "nie oszukuje " a taka prawda że to grzesiu jest ofiarą nadużycia rangi .
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości