Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zajebista administracja

#31

(19-04-2018, 14:38 PM)R0berT napisał(a): tak grzesiu najmniej winny a najbardziej ucierpiał , animekowa podobno rzucała potkami  które miała w eq "przygotowane " ale ani razu nie zmienił ci się slot tak samo z podmienianiem 2 razy widziałem sam jak sie zmienił mu miecz na jajko każdy broni animekowej bo jest z administracji i "nie oszukuje " a taka prawda że to grzesiu jest ofiarą nadużycia rangi .

To, że ranga została nadużyta zostało już dawno stwierdzone i została nałożona kara. Nie wiem tylko po co te pozostałe drążenie np. tematu właśnie tych jajek skoro już niejednokrotnie dałem do zrozumienia, że nie ma możliwości sprawdzenia tego (żeby zmienić komuś zawartość ekwipunku trzeba użyć komendy /invsee której Animekowa nie użyła co wynika z logów) , a samo stwierdzenie czy ktoś widział czy nie widział w ręku jajko mimo obecności nie jest dowodem. To, że ktoś dorzuci kilka niekoniecznie prawdziwych oskarżeń sprawia tylko, że cały proces weryfikowania tych oskarżeń trwa dłużej. Gracz Grzesiule dostał słusznie bana na tydzień za swoje wczorajsze zachowanie na discordzie i nie tylko. Dzisiaj zrobił wiele żeby tę karę mu wydłużono i próbuje wciskać, że ban jest za napisanie skargi lub zaatakowanie gracza.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#32

Uzupełnienie do wczorajszego postu (dla niedowiarków, nie spiskowców, bo ci nadal będą standardowo pisać swoje) - poniżej znajduje się przefiltrowany log zawierający wyłącznie użycia komendy /invsee (komenda służąca do oglądania ekwipunku gracza) przez administrację między godziną 18 a 23 (zdarzenie miało miejsce w godzinach 20:10-20:50, a rzekoma podmiana miecza na jajko ok. godziny 20:40).

LINK
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#33

Grześ, prześledź w pamięci swoją karierę na serwerze. Miałeś parcie na szkło a teraz masz pretensje że pęka.
Moim zdaniem nie ma co drążyć tematu i wylewać tu więcej pomyj. Grzesiu dostał bana i raczej nic już się nie zmieni więc proponuję zamknąć temat.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości