Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


SlederMan1090

#1

Nick w grze:SlenderMan1090
Wiek:17
Staż na serwerze (od kiedy grasz): od około 2 tygodni
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 4-5 godzin
Otrzymane na serwerze kary: żadna 
Długość gry w Minecraft: od wersji 1.2.5
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: tak na kilku serwerach byłem adminem
Obecni Administratorzy (wymień):N_Thinker;MiroTcz;_Maci13_;Inquisitor4K
Obecni Moderatorzy (wymień):Stawcia
Obecni Czat Moderatorzy (wymień):Ladykotka;NewEnforcer
Komendy KidModa/CzatModa:/kick <nick> <powód>;/tempmute <czas> <powód>;/jail <nick> ; /cc (clear chat)
Obowiązki KidModa/CzatModa:wsparcie graczy w rozwiozywaniu problemow dotyczących serwera(crafting,warpy itp..)Językilnowanie czatu serwera;
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:Nie znam żadnych
Gdzie znajduje się regulamin:Strona głowna>centrum informacyjne ,pierwszy link
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ lubie pilnować porządku, jestem osobą doświadczoną i z umiejętnościami 
Opisz siebie (minimum 6 zdań):Mam 17 lat i mieszkam w Warszawie. Jestem członkiem grupy która exploruje opuszczone miejsca na terenie stolicy. Poza tym lubie grać w gry i jestem nerdem wszystkiego związanego z gwiezdnymi wojnami, komiksami (np:The Walking Dead,Batman,Spider-Man)
Odpowiedz

#2

Nie udzielasz się na forum, a to ma duży wpływ
Krótko grasz na serwerze

Na razie pozostaję neutralna, choć do nie blisko.
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#3

Za mało polotu w podaniu, według mnie jeśli chcesz być w administracji to trzeba się przyłożyć w podaniu, a nie machnąć sobie od tak o. Trzeba pokazać się z dobrej strony, a nie że od razu widać lenistwo, ponieważ nie chciało Ci się napisać 6 zdań. Zastanów się porządnie czy chcesz pełnić tą funkcję i przyłóż się do podania, żeby to podanie w czytających wywoływało takie wewnętrzne WOW a nie meh...

Na chwilę obecną jestem na nie
Odpowiedz

#4

Jak już powiedzieli moi przedmówcy, nie przyłożyłeś się za wiele do podania, na forum brak aktywności i grasz dopiero 2 tygodnie. Owszem 2 tygodnie to minimum żeby składać podanie ale ja osobiście jestem sceptyczna do przyjmowania osób z tak krótkim stażem na serwerze, pozycja w administracji to poważna sprawa i nie powinno się jej dawać pochopnie. Kolejną sprawą jest to że przed te dwa tygodnie nie zauważyłam żebyś zbyt dużo pomagał innym czy robił cokolwiek pomocnego dla serwera. Na razie jestem na nie ale będę Cię obserwować może jak dłużej z nami posiedzisz to zmienię swoje zdanie.
Odpowiedz

#5

[Obrazek: 9ccaa2931a8362906efeb3e10f72d218.png]
Czy 8 dni to są 2 tygodnie? To nawet nie jest "około".

Prawię cię nie znam. Widzę tylko, że od bardzo niedawna grasz tutaj na serwerze i nic więcej. To za mało by cokolwiek sensownego powiedzieć. Brak aktywności na forum. O oczywistych defektach podania nie będę wspominał.

Spróbuj za 2 tygodnie w nowym roku (o ile z nami dotrwasz) jeszcze raz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości