Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


skarga LADYKOTKA

#11

Temat wyjaśniony. Za obrazę administracji i pomówienie otrzymujesz ostrzegawczego bana.
Forum nie jest od krzyczenia CapsLockiem i robienia skarg głównie po to żeby wyładować swoje emocje na kimś (np. na nielubianym przez siebie viceadminie jak miało to miejsce 2 tygodnie temu). Przestałem to już tolerować i nie pozwolę na kolejne próby osłabiania/rozwalania administracji takim zachowaniem. 

Jeśli ktoś nie potrafi zachować elementarnego poziomu dyskusji i dostosować języka do panujących zasad to niech lepiej nic nie pisze.

Może niektórych trzeba specjalnie dodatkowo uświadamiać, że zarówno bez graczy jak i bez administracji i bez spokoju żaden serwer nie ma przyszłości. 
Ktoś poświęcił setki (w przypadku niektórych osób jest to już ponad tysiąc lub dwa tysiące) godzin swojego czasu i dużo zdrowia żeby uczynić nasz serwer unikatowym i bez tych osób serwer unikatowy by nie był (serwer miał mieć tylko jedną edycję i takie założenie było w mojej głowie przez ponad połowę tamtej edycji dopóki nie pojawiły się osoby, które ten projekt "MineWorld" w znacznym stopniu ożywiły m.in, Animekowa i Ladykotka (później doszły również inne osoby, które mają bardzo długi staż i wkład w serwer np. Slou, Marika07) i po drodze było też wiele innych wartościowych osób, które miały duży pozytywny wkład w serwer, a których to wymieniać tutaj nie będę, bo ich już z różnych przyczyn w administracji nie ma. Również w obecnym składzie administracji widzę osoby, które choć nie mają tak dużego stażu to jednak zdołały już na różny sposób pomóc w rozwoju serwera i widzę też w tych osobach duży potencjał. 

Poniższa lista prezentuje 10 osób z największą ilością godzin spędzonych na serwerze (w tym przypadku survival) - czas jest mierzony od września/października 2016r. 
Lista ta nie pokazuje osób, których nie ma od bardzo dawna, a które też mają ilości godzin mieszczące się w top10.

1. Animekowa - 2426 godzin
2. MiroTcz - 1672 godzin
3. Slou - 1560 godzin
4. Marika07 - 1481 godzin
5. Ladykotka - 1111 godzin
6. Kanyon - 1077 godzin
7. Lelouch - 913 godzin
8. _MinkaMufinka_ - 844 godzin
9. Maciej - 796 godzin
10. xNightmaree - 788 godzin

Członkowie administracji, których nie ma na tej liście, a których również należałoby wymienić:

N_Thinker - 697 godzin
Nightmara - 558 godzin
Pawelek1212 - 476 godzin

Zaznaczam, że podany czas dotyczy tylko serwera survival, nie uwzględnia czasu spędzonego na innych serwerach, na forum, na głównej stronie MW i forum gdzie również czas poświęca m.in. redaktor, na serwerze lokalnym (w tym przypadku ja, gdzie należałoby doliczyć kilkaset godzin).

Mam nadzieję, że to da do myślenia pewnym osobom.  Więcej rozpisywać się nie zamierzam, bo szkoda mi czasu, a i tak pewnie niewielu to zrozumie.

Wracając jeszcze do samej skargi; przeglądałem logi, by sprawdzić czy nie miały miejsca inne zachowania związane z podaną sytuacją o tej porze dnia - nie znalazłem tam nic co mogłoby kogoś wyraźnie obciążyć w związku z tym, znalazłem natomiast czystym przypadkiem dziwną linię logu (a konkretnie wiadomość), która może sugerować, że gracz Analia356 nie jest jedynym użytkownikiem swojego konta, a jest nim również gracz Wixser1. Na razie nie zamierzam publikować nic w związku z tym tematem. Nie twierdzę też, że gracz Wixser1 ma multikonto, ale nie uważam również, by wiadomość ta była celową prowokacją kierowaną do losowego członka administracji który akurat danego dnia może przeglądać logi. Gracz Wixser1 nieświadomie skierował na siebie dodatkową uwagę; tak to już czasami bywa, gdy skargę pisze osoba, która niekoniecznie ma w pełni czyste sumienie i zachowuje się w taki sposób jak powyżej.


Było warto?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
skarga LADYKOTKA - przez Wixser1 - 02-05-2018, 16:28 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Ladykotka - 02-05-2018, 16:38 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Wixser1 - 02-05-2018, 16:56 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Lelouch - 02-05-2018, 16:58 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Wixser1 - 02-05-2018, 16:59 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Lelouch - 02-05-2018, 17:04 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Wixser1 - 02-05-2018, 17:06 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Lelouch - 02-05-2018, 17:09 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Wixser1 - 02-05-2018, 17:10 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez Lelouch - 02-05-2018, 17:19 PM
RE: skarga LADYKOTKA - przez MiroTcz - 02-05-2018, 20:52 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości