Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja

#1

Creative

Moja propozycja jest taka aby wprowadzić komęde na manekiny z rękoma


Opis:

Komęda na stworzenie manekina mogła by być taka ./manekin

Powód:

Manekiny miałyby służyć do tego aby robić zbrojownie i Role Play. Uśmiech
Odpowiedz

#2

Proszę napisać propozycję według wzoru: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1211
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

W tym momencie nie wiem czy to żart, czy piszesz na poważnie Płacz ze śmiechu

Po 1. Wzór..
Po 2. Ciężarówki? W sumie napisałeś tylko, aby dodać ciężarówki które mieszczą 10 osób. Tylko to. Mam plan wrócić na 3 edycję, więc będę chętnie udzielać się na temat zmian w tejże edycji. Naprawdę, widząc na survivalu (który zresztą wtedy już będzie mocno naciągniętym survivalem według mnie) paradującą ciężarówkę z 10 osobami chyba bym się załamała... Jestem na nie do co propozycji, chyba, że poprawisz ten wątek według wzoru i bardziej szczegółowo opiszesz, o co Ci chodzi.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4

Wydaje mi się, że graczowi chodziło o Creative Język
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#5

Jeśli chodzi o survival to zapomnij.

W świecie creative na naszym serwerze funkcjonują między innymi samochody osobowe mieszczące dwie osoby,  może istnieje taka możliwość aby "stworzyć" na podobnej podstawie ciężarówke która pomieści więcej niż dwie osoby, ale to nie jest tak hop siup - to mnóstwo pracy której owoc tak naprawde nie jest do niczego potrzebny.

Możesz zbudować sobie ciężarówke z bloków jako budynek z otwieranymi drzwiami i maską, z kanapą / kabiną sypialną , z różnorakimi naczepami - możliwości jest wiele. Na obu serwerach - survival i creative - jest kilka takich ciężarówek i nawet gdy są tylko nieruchome to już sprawiają frajde.

Jezdzące ciężarówki tak naprawde nie są potrzebne, a jeśli dwuosobowy pojazd jest za mały to proponuje użyć pociągu z wagoników.

+ gdzie byś wjechał pojazdem mieszczącym 10 osób. Byłby zbyt duży ,zbyt szeroki aby normalnie funkcjonować Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości