Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z kokokola220

#1

Dzień dobry Kochani mamy wtorek a ja mam dla Was kolejny wywiad. Udzieliła go Karolina o nicku kokokola220. Zapraszam do czytania.


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

kokokola220: Karolina Doskocz  


2) Co robisz w wolnych chwilach?

kokokola220: W wolnym czasie lubię sobie porysować lub pograć na laptopie. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

kokokola220: Moim Hobby jest zbieranie monet, mam ich dość dużo. Lubię zbierać monety nie tylko polskie lecz też z innych krajów.   


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

kokokola220: Boje się pająków i większości owadów. Fobi chyba nie mam. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

kokokola220: W wieku około 4-5 lat.  

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

kokokola220: Zaczęła się tak, że trochę nudziło mi się na innych serwach więc zaczęłam szukać ciekawszych i znalazłam ten.  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

kokokola220: Bardzo podoba mi się to, że są tu działki. Jest to fajna opcja ponieważ na większości serwerów nie ma działek i można ukraść itemy innych graczy. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

kokokola220: Najbardziej podoba mi się tryb survival a w nim podoba mi się warp ekspiarka i te domki koło warp sklep Uśmiech i spawn.
 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

kokokola220: Gram na trybie survival i zdobywam tam itemy, buduje domki, farmy itp. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

kokokola220: To ,że nie ma mebli tylko trzeba próbować jakieś wymyślać. Chciałabym żeby dodali też więcej mobów bo jest ich trochę za mało. Zmieniła bym to ,że dodałabym właśnie te możliwości. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

kokokola220: Nikt. Z moderatorów Marika07 zawsze pomaga gdy któryś z graczy jest w potrzebie lub gdy ma jakiś problem związany z serwerem. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

kokokola220: BVRT3K, xNightmaree,  


13) Jak powstał twój nick?

kokokola220: Mój nick powstał w ten sposób , że kiedyś kiedy pierwszy raz grałam w mc mój starszy brat mi go wymyślił . 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

kokokola220: Marze o wielkim domu na działce i chciałam bym też zdobyć trochę więcej monet. Mam nadzieję , że w następnej edycji zrealizuje te marzenie. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

kokokola220: W sumie to zbudowałam kiedyś taki gigantyczny domek ale niestety nie na tym serwerze . 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

kokokola220: Gdy grałam po raz pierwszy starszy bart tłumaczył mi jak się gra i pomagał mi budować i zapoznać z terenem.  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

kokokola220: Tak była to wyprawa do netheru  i wtedy niestety wpadłam do lawy z diax setem i super kilofem Smutek


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

kokokola220: Tak Ladykotka , Marika07 , xNightmaree i BVRT3K. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

kokokola220: Hym... Bardzo lubię ten serwer . Jestem osobą ,która lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Lubię matematykę. Bardzo Bardzo lubię spędzać czas na tym serwerze.  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

kokokola220: Proszę bardzo. Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz

#2

Fajne imię Język
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Dzięki. Duży Uśmiech Ja również pozdrawiam. c;
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości