Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Zostawić? Czy nie? :(
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Usuń...
62.50%
5 62.50%
Zostaw...
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

WSTĘPNA DECYZJA O ZAMKNIĘCIU MINEVILLE

#1

Moim zdaniem nie opłaca się posiadać miasta, w którym nikt nie gra.
Dziś pomyślałem ,,Po co mieć miasto jak nikt w nim nie gra?, więc propozycja o zamknięciu może być zrealizowana, najlepiej zagłosować w ankiecie. Jeśli głosów ,,Usuń" będzie ponad 50% miasto zostanie rozwiązane, jak będzie 50% ,,Zostaw" miasto nie zostanie wyczyszczone.
   Proszę o oddanie głosu.

                                                                                                Red
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#2

Ankieta nie zawsze się sprawdza, a już w szczególności, gdy głosują osoby które nie grają na serwerze i/lub nie mieli (i nie mają) nic wspólnego z twoją działalnością. Jeśli twierdzisz, że nikt nie gra w twoim mieście to powinieneś o tym rozmawiać z "mieszkańcami" miasta. Jeśli nie masz z nimi kontaktu to odpowiedź na zadane pytanie również już posiadasz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Dzięki, porozmawiam Uśmiech
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4
Serce 

 Cześć, sorry że wracam do tego wątku, który już jest "przedawniony", ale chciałbym się wypowiedzieć:

   Red ja jestem osobą która kiedyś grała często w Twoim mieście, niestety miałem te przerwy. Zawsze jak miałem czas to wchodziłem i patrzyłem co z miastem, pomagałem Ci w nim, budowałem itp. Niestety nie wiem czemu, ale dostałem deny na działke Mv, nic złego nie robiłem (dostałem deny 1 / 1.5miesiąca temu), . Na tej edycji zamknij już miasto, ale na III edycji kontynuuj budowe miasta. Ja mam super pomysł na creativowe miasta, ale o tym powiem kiedy indziej.
 
Pozdrawiam,
BartiX99
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości