Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z ziomek16w2

#1

Dzień dobry Kochani, wtorek wtoreczek a ja mam wywiadzik dla Was, zgodził się go udzielić nam ziomek16w2. Zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

ziomek16w2: Cześć ! Mam na imie Kamil Duży Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

ziomek16w2: W wolnych chwilach gram na serwerze lub gram w piłke nożną. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

ziomek16w2: Heh, nie mam hobby. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

ziomek16w2: Boje się tylko pająków. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

ziomek16w2: Moja przygoda w Minecraft zaczęła się około 4 lata temu.


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

ziomek16w2: Przeprowadzałem się z rodziną ,nudziło mi się więc poszukałem serwerów Minecraft survival i tak znalazłem ten serwer Duży Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

ziomek16w2: Najbardziej mi się podoba spawn , a z przedmiotów to lubie to , że są takie rzeczy jak : Platynowa zbroja itp. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

ziomek16w2: Bardzo podoba mi się spawn i wielka wyspa u marvin89. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

ziomek16w2: Zazwyczaj to latam na elytrze , buduje coś , tepam się do graczy by zobaczyć co robią. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

ziomek16w2: Najbardziej denerwuje mnie to , że jest tak mało zwierząt hodowlanych , gdy bym mógł to był dodał ich dużo. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

ziomek16w2: Z moderatorów to nikt, z graczy też raczej nie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

ziomek16w2: Heh... zazwyczaj to robie samotne  wyprawy , czasami z kimś gram naprzykład z MistrzFlesha , FireAlert i z innymi. 


13) Jak powstał twój nick?

ziomek16w2: Mój nick... jak byłem dzieckiem to go wymyśliłem , niedługo zamierzam go zmienić na inny. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

ziomek16w2: Marze by być najbogatszym graczem na serwerze Duży Uśmiech 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

ziomek16w2: Niezbyt , dopiero rozwijam się z budowaniem więc ... może niedługo Duży Uśmiech 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

ziomek16w2: Po raz pierwszy raz to robiłem domek w górze i jak była noc to walczyłem z potworami. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

ziomek16w2: Na serwerze tak , raz pomagałem graczowi w walce , ale nagle mnie wywaliło z serwera , bo wifi mi odłączyło. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

ziomek16w2: Chciałbym pozdrowić całą gildie OUT , administracje i gildie AT Duży Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

ziomek16w2: Co by tu napisać ... Bardzo lubię serwer Mineworld , chciałbym , by ten serwer sławny Duży Uśmiech A teraz coś jeszcze o mnie ? Lubie matematykę i sport . 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

ziomek16w2: Ja też dziękuje , pozdrawiam.
Odpowiedz

#2

Fajnie się z tobą gra, czasem dla żartów pogonie Cię i pozbijam, w sumie ty mnie też. Ogólnie jesteś fajnym graczem, nie oszukujesz innych i w ogóle. Fajnie że MW ma takich graczy.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości