Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Weneki

#1

Witajcie Kochani z przyczyn technicznych nie mogłam wczoraj wrzucić wywiadu ale dzisiaj z rana go Wam daję Uśmiech
Udzieliła go jedna z naszych dość nowych grających Pań Język a jest nim Weneki, zapraszam do czytania Uśmiech 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Weneki: Hejo! Mam na imię Julia. Jestem zwykłym, szarym graczem. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Weneki: Zazwyczaj przesiaduję na komputerze robiąc grafiki, bądź po prostu gram w gry. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Weneki: Jestem bardzo "artystyczną" osobą. Lubię śpiewać, tańczyć, malować, rysować, jednak najbardziej wychodzi mi granie w gry. Kocham minecraft, gta, czasem pogram w wolfensteina, simsy - ale to sporadycznie.  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Weneki: Boję się samotności. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Weneki: Ciekawe pytanie. Moja przygoda z tą klockowatą grą zaczęła się już parę lat temu. Miałam może 7-8 lat. Bardzo szybko zaczęłam grać w gry.  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Weneki: Szukałam ciekawego serwera, który oferuje działki.  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Weneki: Zdecydowanie eventy. Są różnorodne, ciągle wymyślane, gracze również mogą angażować się w robienie ich. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Weneki: Hm.. chyba nie mam ulubionego miejsca na serwerze.  


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Weneki: Rozmawiam z innymi, buduję domki, zbieram itemki. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Weneki: Chyba to, że ze znajomymi można grać tylko przez LAN. Nie można robić swoich małych serwerów na 3-5 osób. Oczywiście, da się to zrobić za pomocą zewnętrznych stron ale jest mało satysfakcjonujące. (Jak dla mnie) 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Weneki: Nikt, staram się trzymać ze wszystkimi dobrą relację i nie szukać w innych wad. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Weneki: xNightmaree, MrDarcus, _MinkaMuffinka_, Nightmara. ♥ 


13) Jak powstał twój nick?

Weneki: Mój nick, pochodzi od miasta Wenecja. Poprostu jest bardzo piękne, jest jednym z moich ulubionych miejsc na świecie. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Weneki: Nie mam teraz jakichś głębszych planów związanych z tym serwerem chociaż bardzo chcę pomóc w jego "istnieniu". 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Weneki: Myślę że jest parę budowli którymi chciałabym się pochwalić, jednakże jedną z moich "faworytów" jest wielka galeria (zrobiona przy pomocy wanda), zbudowana na moim prywatnym serwerze. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Weneki: Teraz coś ciekawego. Robiłam domki z dyni i zastanawiałam się jak stworzyć świat z creative (byłam geniuszem Love


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Weneki: Jeśli chodzi o ten serwer to nie spotkało mnie tutaj nic złego. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Weneki: Oczywiście Duży Uśmiech! Pozdrawiam Nightmare, MrDarcusa, _MinkeMuffinke_ i xNightmaree. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Weneki: Chyba nie mam nic ciekawego do powiedzenia. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Weneki: Przyjemność po mojej stronie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości