Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z ZelkowaDama

#1

Witajcie Kochani, wtorek dzisiaj więc mam dla Was wywiad, udzieliła go jedna z naszych stałych graczy a mianowicie ZelkowaDama, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

ZelkowaDama: Mam na imię Kamila. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

ZelkowaDama: W wolnych chwilach lubię spędzać czas z rodziną lub z przyjaciółmi. A kiedy nie mogę nigdzie wyjść, albo nie ma nikogo w domu to gram, rysuje, lub tańczę. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

ZelkowaDama: Moim hobby jest gotowanie. Już od małego siedziałam w kuchni i lubiłam pomagać mamie. Potem po przeprowadzeniu się zaczęłam już sama coś tam próbować tworzyć. A teraz już robię większość rzeczy sama, a nawet zdarzy się, że mama zabierze mnie do pracy jako dodatkowe ręce do gotowania. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

ZelkowaDama: Szczerze mówiąc to nie wiem czego się boję. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

ZelkowaDama: Moja gra w Minecrafta zaczęła się w przedszkolu. Mój starszy brat w wolnej chwili lubił grać, więc zazwyczaj przychodziłam do niego i on mi pokazywał jak się gra. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

ZelkowaDama: Z moim kuzynem chcieliśmy znaleźć jakiś serwer survival i akurat udało nam się znaleźć ten serwer.  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

ZelkowaDama: Szczerze mówiąc to można powiedzieć, że MW to jest mój "drugi dom" (oczywiście taki wirtualny, żeby nie było Płacz ze śmiechu). Uwielbiam na tym serwerze przebywać, jest świetna atmosfera i super administracja. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

ZelkowaDama: Nie mam swojego ulubionego miejsca 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

ZelkowaDama: Zazwyczaj to gram z przyjaciółmi, buduje, kopie, albo strzelam do ludzi. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

ZelkowaDama: Wkurza mnie to, że ludzie używają tych różnych spomagaczy, typu X-Ray itp.
  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

ZelkowaDama: W sumie to nie wiem kto... 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

ZelkowaDama: Najczęściej przebywam z _Batonik_, MrBarto, mimi, Maciej, locker i czarek95. A najbardziej lubie osoby wymienione przed chwilą oraz PinkCookie321, Madelaine__, _MinakMufika_ i nie wiem czy kogoś jeszcze, jak kogoś pominęłam to przepraszam Płacz ze śmiechu 


13) Jak powstał twój nick?

ZelkowaDama: W wakacje grałam z kuzynką i nie wiedziałam jaki nick sobie ustawić, a że ona akurat jadła żelki to wyszło, że mam nick ZelkowaDama 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

ZelkowaDama: Chce w końcu następną edycje! Płacz ze śmiechu 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

ZelkowaDama: Moim zdaniem nie mam czym. Chociaż większość graczy jak wchodzi na moją działkę na cv to mówi " łaaaał! jak ty pięknie budujesz. Jak ty to robisz..." Szczerze mówiąc czasem mnie to już wkurza Płacz ze śmiechu.  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

ZelkowaDama: Chyba pierwszy raz to próbowałam obczaić jak się chodzi oraz jak stawia i niszczy bloki. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

ZelkowaDama: Możliwe, ale nie pamiętam o nich. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

ZelkowaDama: Chciałabym pozdrowić całe MW. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

ZelkowaDama: Kocham ten serwer Płacz ze śmiechu


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

ZelkowaDama: Achh nie ma za co, nie ma za co.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości