Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Cieszysz się, że wracam?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
42.86%
6 42.86%
Nie
35.71%
5 35.71%
Nie mam zdania
14.29%
2 14.29%
Kim jesteś?
7.14%
1 7.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wróciłem... Jakby...

#1

Wracam do Forum...
Chociaż będę próbował wrócić.
Przez ostatni czas kompletnie nie wchodziłem ani na MW, ani na Forum, ale teraz będziecie mogli mnie co jakiś czas widzieć na Forum.
Dla informacji na chwilę obecną będę się pojawiał tylko na Forum a na MW dopiero jak będzie III edycja, ponieważ obecnie robię sobie przerwę od MC.

Natan2018~
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#2

To dobrze, ale myślę że to nie jest dobre miejsce na ogłaszanie na to. Mamy discorda przecie.
Odpowiedz

#3

Wydaje mi sie, ze takie ankiety są troszke dla atencji ale ok

btw czemu glosujesz w swojej ankiecie na tak? ._.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4

Nie szukaj poklasku ani niczyjej atencji, bo u każdego króla zakończy się czas kadencji.

Cieszymy się, że wracasz, bo zawsze +1 do aktywnych graczy na forum.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#5

Ech... Jak zwykle negatywne komentarze Płacz ze śmiechu
Cóż... Faktycznie Ankieta bez sensu, ale zapomniałem, że istnieje, więc postanowiłem ją tu dodać.
Ale wezmę wasze uwagi po uwagę... (Dobry Polski...)
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#6

Cytat:Ech... Jak zwykle negatywne komentarze [Obrazek: cwl.gif]

Bezsensu jest takie nastawienie, negatywne komentarze dostajesz, kiedy komuś nie spodoba się Twoja wypowiedź bądź cokolwiek, co zrobisz, a nie zawsze... Wstawiając coś do internetu, na jakieś forum czy gdziekolwiek, powinieneś być przygotowany na przeróżne komentarze, szczególnie na forum o Minecrafcie, o grze, gdzie większość osób jest niepełnoletnia w tym np. ja.

Np. mi jest obojętne, czy będziesz aktywny, czy nie, ponieważ nie znam Cię prawie w ogóle, więc nie bierz sobie wszystkiego do siebie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#7

Ależ ja nie biorę tego do siebie, tylko zwracam uwagę na to, żeby zamiast z zignorować to, że ktoś według nich robi coś źle, to wytyka tej osobie błędy, co też jest dobre, ponieważ człowiek się doskonali przez całe życie... Więc czemu piszę to wszystko... ¯\_(ツ)_/¯
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#8
Błąd 

Że znów z nami jesteś fajnie to (ja znam Cie przeto Język ) ,ale teraz szum niepotrzebny i płacz wprowadzasz zbędny. By przyjaciół więcej mieć wszak zachowania takiego unikać winieneś na przyszłość. 

[Obrazek: 149871_jesli-nie-miec-hejtow-chcesz.jpg]
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości