Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z TheJockerek

#1

Witajcie Kochani, wtorek to dzień wywiadu a ja mam dla Was bardzo ciekawy wywiad, mi czytało się go bardzo przyjemnie, mam nadzieję że Wam również Uśmiech
Udzielił go gracz o nicku TheJockerek, zapraszam do czytania 



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

TheJockerek: No to zaczynając...Jestem Filip, mam 14 lat i pochodzę z województwa Wielkopolskiego, dokładniej z okolic Kalisza (Jednego z najstarszych miasta w Polsce). Interesuję się muzyką oraz sztuką wykonywaną w sposób kreatywny i zachęcający do oglądania, w wolnej chwili natomiast działam czynnie w wolontariacie, chórze oraz pykam w różne gierki rozwijające kreatywność Duży Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

TheJockerek: Jak wcześniej wspomniałem w wolnych chwilach gram w gry, pomagam w wolontariacie, śpiewam w chórze co sprawia mi wielką przyjemność. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

TheJockerek: Hobby moje są różnorakie interesuję się muzyką, sztuką, troszkę sportem, ale często zaniedbuje swoje zainteresowania na rzecz nauki... 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

TheJockerek: Oj, jestem człowiekiem bardzo bym powiedział płochym boję się np. gadów, horrorów, cierpienia innych, serce mi się kraje, gdy widzę kogoś cierpiącego, a nie mogę mu pomóc. Jeśli chodzi o fobie to posiadam arachnofobie, tak boję się pająków..bry 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

TheJockerek: Minecraftem nie tyle co grać, ale interesować zacząłem się około 6 lat temu, a w samą grę gram od 4/5 lat... 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

TheJockerek: Szczerze, szukałem serwera, na którym będzie się coś działo. Na początku byłem nastawiony neutralnie - myślałem, że to kolejny serwer, który będzie zwykłym survivalem z opryskliwą administracją, lecz po bliższym poznaniu serwera i administracji zrozumiałem, że administracja jest miła, otwarta, a sam serwer interesujący. Wracają serwer znalazłem chyba poprzez mc-liste... 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

TheJockerek: W serwerze tak jak wspomniałem wyżej podoba mi się to, że administracja jest otwarta na sugestie i propozycje graczy, a urozmaicenia, które są na serwerze np. bossy i warpy tylko umilają rozgrywkę...Nie mogę też zapomnieć o graczach, którzy tworzą atmosferę na serwerze.  


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

TheJockerek: Na serwerze nie tyle co miejsce tylko po prostu podoba mi się rozrywka, nie zwracam szczególnej uwagi na wygląd serwera. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

TheJockerek: Podczas gry na serwerze zazwyczaj buduje, kopie, udzielam się na chacie oraz afcze Duży Uśmiech 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

TheJockerek: W minecraft denerwuje mnie to, że częstotliwość występowania bugów zwiększa się wraz z nową aktualizacją. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

TheJockerek: Cóż staram się być graczem raczej niekonfliktowym, więc raczej moje stosunki z administracją  jak i graczami są dobre Duży Uśmiech 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

TheJockerek: Jakoż, iż lubię tu grać to często wbijam sam, lecz pogrywam też z graczem Woskiee. 


13) Jak powstał twój nick?

TheJockerek: Mój nick to dłuuuga historia. To zaczynajmy na początku nazwałem się "Jockerowaty" i pod tym nickiem sobie grałem ponieważ mówili na mnie w klasie "Jocker", następnie - w sumie przez przypadek - powstał nick Jockerek, lecz kilka dni po powstaniu nowego -przypadkowego - nicku mój wtedy obecnie jedyny laptop się zepsuł, po 3 miesiącach kiedy laptop został naprawiony powróciłem do gry minecraft, ale wydawało mi się, że nick "Jockerek" jest za prosty, więc poprzedziłem "Jockerek" cząstką "The" i oto ja TheJockerek...Wiem, że TheJockerek to nick bardzo dziecinny, ale chce poczuć się choć w minecrafcie jak dziecko... 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

TheJockerek: Ja swoje marzenia staram się realizować, na chwilkę obecną planuje kupić VIP/SVIP oraz wybudować ładny domek, ale takim moim największym marzeniem jest zintegrować się z graczami/administracją/moderacją serwera... 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

TheJockerek: Hmm..obecnie staram się gromadzić surowce, aby podczas budowli niczego mi nie zabrakło, kto wie może niedługo pochwale się czymś godnym podziwu =D 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

TheJockerek: Moja rozgrywka wyglądała następująco -  "Aaaa, potwory, boję się", Podczas gry na pacefullu (czy jak to tam się pisze) - "O nie, nie spałem w nocy, trudno nie wychodzę na dwór bo mnie coś zabije"  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

TheJockerek: Bardziej niemiłe osoby, które chciały mnie jedynie wykorzystać... 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

TheJockerek: Pozdrawiam mame, tate, siebie, kota, a brata nie bo to zły człowiek Język 


19) Może teraz parę słów od siebie?

TheJockerek: Miłość, przyjaźń i ojczyzna Duży Uśmiech 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

TheJockerek: Również dziękuje i pozdrawiam TheJockerek
Odpowiedz

#2

Również jestem z Kalisza Oczko
Odpowiedz

#3

Jeden z lepszych wywiadów, serio Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości