Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Hacker123123

#1

Wakacyjnie Was witam Kochani, wakacje już się rozpoczęły ale to nie znaczy że wywiady też mają wakacje, kolejnego wywiadu udzielił nam gracz o nicku Haker123123, zapraszam do czytania i komentowania Uśmiech



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Hacker123123: Mam na imię Sławek. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Hacker123123: W wolnych chwilach lubię sobie w coś pograć (najlepiej z kimś). 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Hacker123123: Tak mam hobby. Moim hobby jest granie, w Cs:Go, Minecraft.. itp. Moje hobby zaczęło się 5 lat temu :v. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Hacker123123: Tak mam fobie.. niestety, boje się wysokości. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Hacker123123: Moja pierwsza gra w Minecrafta zaczęła się 4 lata temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Hacker123123: Moja przygoda na MineWorld zaczęła się śmiesznie. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Hacker123123: Mi w tym serwerze podoba się miła administracja, przyjemna atmosfera i ładny wygląd. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Hacker123123: Na serwerze najbardziej mi się podoba spawn w 4fun, survival i creative oraz na serverze survival areny stworzone przez graczy. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Hacker123123: Podczas gry na waszym serwerze zazwyczaj bije się na arenach albo rozmawiam na chacie. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Hacker123123: Najbardziej w Minecraft denerwuje mnie to, że gracz nie może sobie wziąć jajka smoka z /gamemode 1, zmienił bym to, żeby gracze mieli możliwość zdobycia jajka smoka z /gamemode 1. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Hacker123123: Najbardziej mi podpadł N_Thinker, Maciej i mimi. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Hacker123123: Na serverze najczęściej gram samemu ale jeżeli ktoś mi chce pomóc to nie odrzucę, najbardziej lubie N_Thinkera, Red_Comparatora, reaper2841 i xNightmaree'a. 


13) Jak powstał twój nick?

Hacker123123: Mój nick powstał tak: słowo "Hacker" bo kiedyś mistrzowsko hackowałem, 123123 to najmniejszy czas mojego hackowania (1 minuta 23 sekund i 123 setnych). 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Hacker123123: Marze o zdobyciu rangi SuperMod. Najbardziej chciałbym też żeby moja arena była na /warp areny na serverze survival. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Hacker123123: Myślę, że nic nie ma takiego wartego podziwu do pochwalenia się u mnie. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Hacker123123: To trudne pytanie! Gdy zacząłem grać w Minecraft zająłem się nauką komend. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Hacker123123: Spotkały mnie nie miłe takie jak: obraza przez innych graczy bez powodu i złamanie nogi w prawdziwym życiu. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Hacker123123: Chciałbym pozdrowić Ladykotke za umożliwienie udzielenia wywiadu. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Hacker123123: Moim marzeniem w prawdziwym życiu jest bycie pilotem odrzutowców. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Hacker123123: Ja również dziękuje!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości