Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Biblioteki, kioski

#11

Cytat:Pojawiła się tu mowa o sprawdzaniu, jeśli chodzi np o sprawdzanie czy w jakiejś książce wprowadzanej o obieg nie pojawia się żaden wulgaryzm czy złamanie regulaminu w jakikolwiek sposób , to ja oferuje tutaj swoje ręce do pracy - do kontrolowania książek.

Proponuje zastosować "magazyn" książek do sprawdzania działający na tej samej zasadzie jak dawniej oddawało sie głosy na minelotto. Wrzucane w leje książki trafiały by do skrzyni i potem np jakiegoś dnia tygodnia o jakiejś określonej porze byłyby kontrolowane i potem oddawane dla wspomnianego dżentelmena bibliotekarza. 

Nie wiem, co o tym sądzicie?

Tak jak już pisałem, kupujący sam zweryfikuje, czy dany egzemplarz należy zgłosić, czy też nie. Gracz który dopuściłby się złamania regulaminu otrzymałby adekwatną karę, taką, która wybiłaby mu takie pomysły z głowy. Jeśli tak jak napisałeś, że jesteś za moim "naprostowaniem" pomysłu wenekowej, to twoje kontrolowanie dłuży proces i znowu skomplikuje system. "byłyby kontrolowane i potem oddawane dla wspomnianego dżentelmena bibliotekarza", ale jak oddawane? Skąd miałbyś opis i przyszłą wartość czyjejś książki? Ty byłbyś niczym wydawca i pisałbyś w czyimś imieniu "/wydajksiazke [autor] [...]"? Trochę mi się to nie klei. 

#12

Ja nadal trzymałabym się zrobienia pluginu, ale wiem że z tym wiąże się ogrom pracy. Czekajmy nadal na jakieś pomysły związane z tą ideą, gdyż myśle że jest ciekawy. Od razu zgłaszam się do redagowania książek, sprawdzania ich. Zinrey, nie możemy dopuścić książki np. z przekleństwami czy ip innego serwera do obiegu, bo zanim ktoś ją zgłosi to troszke zajmie. A takie niby książki? Co zaśmiecają sklep? Nie ma sensu ich zgłaszać, więc myśle, że załatwienie 2-3 osób do oglądania tych książek i dopiero wysyłania ich do sprzedaży to dobry pomysł.

#13

Cytat:nie możemy dopuścić książki np. z przekleństwami czy ip innego serwera do obiegu, bo zanim ktoś ją zgłosi to troszke zajmie

Przekleństwa można wyeliminować/znacznie utrudnić ich wprowadzenie tworząc listę słów kluczowych których wykrycie w tekście książki przez plugin spowoduje odrzucenie publikacji.
Na reklamę nic nie poradzimy, czas reakcji pewnie będzie dłuższy niż w przypadku reklamy na czacie, ale również i zasięg tej reklamy będzie bardzo niski i nieopłacalny, a kara pozostanie taka sama, więc jeśli wejdzie jakiś losowy nowy gracz z zamiarem wyłącznie reklamy to pewnie skorzysta z czatu.

Załatwienie tego pluginem spowoduje, że ta biblioteka będzie działać cały czas, a nie dopóki się nie znudzi praca osobom zobowiązanym do ręcznego ogarniania książek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#14

Propozycja zaczyna wchodzić w fazę realizacji (biblioteka, bez kiosków). Gdy prace zostaną ukończone pojawi się ogłoszenie.

Prace nad pluginem można śledzić tutaj -> https://github.com/MiroTcz/BookLibrary
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości