Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Serwer Seablock

#1
Żarówka 

Na SnowHome był serwer Seablock. Bardzo mi się spodobał i fajnie by było, jakby mógł też być na MineWorld. Myślę, że inni gracze też by na nim grali.
Pozdrawiam :heart:
Elektri
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄

#2

Nie jesteśmy SnowHome'm i przy obecnych możliwościach technicznych oraz finansowych  nie będzie tu takiego wyboru trybów jak tam. Żeby to było możliwe, koszty utrzymania musiałyby wzrosnąć minimum dwukrotnie.
To co obecnie posiadamy to Survival oraz Creative. W przyszłości planujemy rozdzielić to na dwa serwery (co odciąży survival i pozwoli na pewne udogodnienia dla graczy). Ponadto będzie wolne miejsce na 1 dodatkowy serwer. Co to będzie, tego jeszcze w 100% nie wiemy. Obecnie trwają wstępne przymiarki do minigames, mamy gotowy spawn i sprawdzone pluginy specjalnie pod ten serwer, co miało być wykorzystane w III edycji SH:
LINK

[Obrazek: screen2.png]

Obecnie można zauważyć, że zainteresowanie takimi serwerami jest bardzo duże, szczególnie wśród młodszych osób, którzy stanowią duży procent naszych graczy. To oczywiście nie oznacza, że wprowadzimy serwer minigames na pewno.
Może to być równie dobrze skyblock/seablock jeśli nasi gracze tak będą chcieli (myślę, że 2/3 głosów od aktywnych graczy by wystarczyło, choć preferowałbym możliwie jednomyślną decyzję). 

Poza tymi serwerami będzie oczywiście Lobby, wszystko to zostanie połączone w sieć, być może będzie wspólny czat, wspólna tablista (co przy obecnej liczbie graczy nie stanowiłoby problemu).

Reasumując, kwestia nowego serwera jest dyskusyjna, jest czas na zastanowienie się. Jeśli ktoś chce coś dodać, wyrazić opinię niech to zrobi tutaj w odpowiedzi.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Jeżeli mogę dodać coś od siebię,to bym chciał to i to,ale zapewne zagłosuję na skyblocka Uśmiech.
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]

#4

Ja również wolałabym skyblocka, ponieważ do dobrej zabawy na minigames'ach potrzeba kilka osób, a wydaje mi się, że czasami trudno byłoby zebrać odpowiednią ilość chętnych graczy... Pamiętam jak było na SH: czasami pojedyncze osoby pojawiały się na Minigames'ach, rzadziej zbierały się większe grupki.
Jednak nie chcę przez to powiedzieć, że minigamesy nie są fajne Płacz ze śmiechu

#5

Myślę, że taki dodatek mógłby się pojawić, ja sam lubiałem w wolnych chwilach grać na SeaBlocku... Pamiętam te czasy kiedy z kamiennymi itami się do wody wpadało i czuło się jakby to było w lawie Płacz ze śmiechud


Myślę, że taki pomysł byłby przydatny na nudne chwilki Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]

#6

Z tego co widziałam, większość osób wolałaby zagrać na serwerze minigames. Już teraz dużo graczy próbuje zrobić własne areny do minigier, ale myslę że seablock też byłby mile widziany, przecież musi być tryb gdzie dirt jest traktowany z szacunkiem!
Ciekawe czy w przyszłości pojawi się także serwer PvP... np w III edycji


#7

Zgadzam się ^^ Też bardzo chciałabym ten serwer bo przecież gdy więcej trybów więcej zabawy ;D
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#8

Seablock jakoś do mnie nie przemówił, ale w skyblocka z chęcią bym czasem pograł

#9

(28-12-2016, 14:24 PM)polamparta napisał(a): Ciekawe czy w przyszłości pojawi się także serwer PvP... np w III edycji
To możeby tak usunąć areny z survivalu oraz wyłączyć PvP?

#10

(29-12-2016, 10:24 AM)NewEnforcer napisał(a): Seablock jakoś do mnie nie przemówił, ale w skyblocka z chęcią bym czasem pograł
Seablock jest lepszy. Można robić ekspiarki za pomocą wody, odwiedzać inne wyspy... poza tym na skyblocku deszcz jest bezpieczny, a na seablock trzeba się przed nim chować ;D





Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości