Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Klopsik16

#1

Witajcie Kochani wtorek wtoreczek a ja mam dla Was kolejny wywiad, zgodził się go udzielić nam Klopsik16, zapraszam do czytania i pozdrawiam serdecznie Uśmiech



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Klopsik16: Jestem Klopsik16 i i dosyć często gram na serwerze MineWorld.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Klopsik16: W wolnych chwilach lubię grać w minecraft a najbardziej na serwerze MineWorld. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Klopsik16: Tak, lubię grać na keyboardzie. Na lekcje uczęszczam już 4 lata i bardzo chcę kontynuować to hobby. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Klopsik16: Mam lęk wysokości. Gdy wchodzę na wysoki most strasznie się boje. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Klopsik16: Moja gra na MineWorld zaczęła się około rok temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Klopsik16: Moja przygoda z serwerem rozpoczęła się miło, ponieważ gdy wszedłem na serwer zacząłem budować domek i na chacie panował spokój a ja spokojnie sobie mogłem robić co chciałem. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Klopsik16: W MineWorld najbardziej podoba mi się to że gdy ktoś nowy wchodzi na serwer początowe informacje są opisane w /pomoc np. Jaki rozmiar posiada działka itp 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Klopsik16: Na serwerze podoba mi się miejsce /warp bossy, ponieważ tam można dowolnie zabijać bossy a inni gracze nie mogą mnie zabić. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Klopsik16: Zazwyczaj gdy gram na serwerze buduje domki, wioski. Czasami lubię wysadzić teren TNT Uśmiech 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Klopsik16: W grze Minecraft nic szczególnie mnie nie denerwuje ale można by było zmienić to aby minecraft byłby bardziej upodabniający się do prawdziwego życia np. to że w Minecraft jeden dom można zbudować w jeden minecraftowy dzień a w realnym życiu trzeba na to spędzić kilka miesięcy. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Klopsik16: Kiedyś mieszkałem z graczem którego poznałem na serwerze ale po kilku dniach on mnie okradł i zostałem z niczym. Z Administratorów wszyscy wobec mnie byli uczciwi nawet wtedy kiedy myślałem że jest inaczej. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Klopsik16: Najczęściej na serwerze przebywam z graczem "kokokola220" i "mimi" oraz "KONRADEX" 


13) Jak powstał twój nick?

Klopsik16: Mój nick "Klopsik16" powstał w ten sposób że bardzo lubię jeść klopsiki i moją ulubioną liczbą jest 16 a gdy zainstalowałem Minecraft nie chciało mi się myśleć nad nickiem więc poprostu dałem "Klopsik16". 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Klopsik16: Tak, moim celem jest być najbogatszym graczem na serwerze i dalej do niego dąże 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Klopsik16: Tak, kiedyś zbudowałem bardzo pokaźny zamek z wieloma wieżami i pokojami. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Klopsik16: Gdy po raz pierwszy grałem w Minecraft budowałem dom, farmę, kopalnie. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Klopsik16: Niestety spotkało mnie kilka przykrych przygód. Między innymi gdy wracałem z kopalni miałem włożyć świeżo wykopane zasoby do skrzyni ale nagle ktoś wszedł do mojego domku i mnie zabił a wszystkie rzeczy przepadły. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Klopsik16: Tak, chciałbym pozdrowić gracza kokokola220 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Klopsik16: Moje ogólne zdanie na temat serwera MineWorld jest takie, że każdemu polecam ten serwer bo jest naprawdę super i fajnie się na nim gra. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Klopsik16: Bardzo dziękuje, że mogłem uczestniczyć w wywiadzie
Odpowiedz

#2

Klopsik! ( auau )
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości