Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Popcorneyto

#1

Nick w grze : Popcorneyto
Wiek : 10 lat
Staż na serwerze : ok 3-2 tygodnie
Czas który codziennie możesz poświęcić serwerowi : Ok. 1-2 godziny
Otrzymane na serwerze kary : Nigdy nie dostałem żadnej kary
Długość gry w minecraft : Od wersji 1.7 (około)
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak Budowniczego
Obecni Administratorzy:N_Thinker,MiroTcz,Maci(dalszej części nicku nie pamiętam),Inquisitor
Obecni czat moderatorzy : LadyKotka
Komendy KidModa:/kick /tempmute
Obowiązki Kidmoda: dostępność dla graczy i innych członków administracji
wsparcie graczy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z minecraft i serwerem (np. zasady działania mikstur, 
crafting przedmiotów, działanie pluginów (np. pety), znajomość warpów, linków do forum/fb itd.)
dbanie o porządek na czacie serwera
informowanie administratorów o występujących problemach technicznych serweraCzy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie znam
Gdzie znajduje się regulamin serwera : Na serwerze i na forum w zakładce Regulamin
Dlaczego właśnie ty:
Mam na imię Paweł,lubię aktywne sporty,staram się pomagać graczom i być miły.Moim marzeniem jest zanurkować w Morzu Czerwonym i zwiedzać tamtejsze wraki okrętów.Kocham nurkować a moim rekordem jest 45 sekund z zatkanymi ustami :).Posiadam kota i psa o imieniu Ketchup i Lulek.
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#2

NewEnforcer nie jest administratorem, tylko chatModem, LadyKotka też, zapomniałeś Thinkera i Inquisitora (Admini) i mnie (Mod) DZaskoczonybowiązki: kopiuj, wklej .-.
Dlaczego ty? Bo masz na imie Paweł i masz kota i psa... to powinieneś dać  do "opisz siebie", ale tego nawet nie napisałeś..
Niestety na nie.
Odpowiedz

#3

oh popco... troszkę słabo się do tego zabrałeś... i CTL+C, CTL+V nie pozwoli nam ocenić czy zrozumiałeś obowiązki jakie byś miał pełnić gdybyś został przyjęty do administracji.
 Co do Twojego wieku, młodzi ludzie w administracji muszą mieć naprawdę dojrzałe podejście do swojego zadania na serwie.
Słabo napisane podanie jak dla mnie.

Wybacz ale jestem na nie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#4

Jestem na NIE. A czemu?
1. Jesteś zbyt młody
2. Nie napisałeś, dlaczego akurat ty
3. Nie wymieniłeś wszystkich moderatorów
4. Nie jestem pewna, ale mam wrażenie, że obowiązki są skopiowane
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#5

Zgadzam się z osobami, które wyraziły swoją opinię wyżej.

No sorka, jestem na NIE.

Odpowiedz

#6

Słabo to wygląda. Pominąłeś komendy chatmoda, pytanie o błędy w grze, opis o sobie.
Moja rada : jeżeli zależy ci na stanowisku, to przeanalizuj skład administracji serwera - najlepiej wszystkie wątki w tym dziale i na spokojnie usiądź, napisz, przeczytaj czy ma sens i wtedy startuj.

Nie polecam kopiowania czegokolwiek, ponieważ to jest podanie- tam "sprzedajesz" siebie i swoją wiedzę o serwerze
Aktualnie na nie
Odpowiedz

#7

Złe podanie. Nope
Odpowiedz

#8

Na nie. Inni wymienili powody.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#9

Przykro mi, ale nie jestem w stanie przyjąć tego podania.
Pominąłbym kwestie wieku (Stawcia zaczynała "karierę" jako InfoMod (odpowiednik KidModa na MineWorld) w tym samym wieku co ty), gdyby to było porządnie napisane i widać byłoby ogólne "ogarnięcie", co również skutkowałoby zupełnie innymi opiniami graczy. 
Niestety u Ciebie tego nie można dostrzec.

Podanie odrzucone
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości