Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Animekowa

#11

A więc tak:
Potwierdzam wiek tej Pani (znamy się z reala) co ma wpływ na jej dojrzałe podejście do życia i gry. Oczywiście miewa głupawki ale kto ich nie ma? Uśmiech Uważam że pozytywnie zakręceni ludzie powinni jak najbardziej być w administracji żeby gracze pozytywnie odbierali nasz serwer. Skład ekipy wymieniła poprawnie, a komendy i obowiązki nie zostały skopiowane tylko napisane własnymi słowami ( to się ceni) Uśmiech  Jeśli chodzi o to co napisała KoteQ czyli mała aktywność na forum to z tego co wiem to Anim przez jakiś czas miała problemy z założeniem konta tu na forum ale powoli nadrabia zaległości Uśmiech 
I na koniec Karola pomaga ludziom na serwerze co niestety niektórzy bezczelnie wykorzystują :/

Jestem jak najbardziej na TAK

#12

Podanie napisane zostało bardzo dobrze. Brak tu jakichkolwiek niedomówień, czy niespójności. Jesteś faktycznie bezstronną osobą, która lubi i potrafi pomagać. Często jesteś aktywna na serwerze.

Bez zbędnego w tym przypadku drążenia tematu podanie zostaje przyjęte.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#13

Jestem też oczywiście na tak.
Bardzo lubię Animekową,jest osobą miłą Uśmiech
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]

#14

Cytat:Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: obecnie problemem jest brak widocznej informacji na czacie o gracach którzy wychodzą z gry (nie wszyscy gracze taki błąd mają)

Nie znam pewnej osoby, która widziałaby obecnie jakiekolwiek komunikaty o wyjściu z serwera. Nawet serwer w logach takich komunikatów nie pokazuje. Proszę nie wierzyć na słowo przypadkowym śmieszkom/trollom, którzy specjalnie mogą pisać takie rzeczy, by wprowadzić zamęt. Chyba, że to informacja od zaufanej Ci osoby; poza tym jeśli ktoś twierdzi, że "widzi" komunikaty o wyjściu, może to napisać na forum i umieścić screenshot. Błąd ten jest analizowany i zostanie naprawiony możliwie szybko.


Cytat:zaklinowanie w bloku (najczęściej podczas kopania w kopalni)
Nie sądzę, by był to bug/błąd serwera; prędzej mógłby to być efekt lagu. Jeśli jesteś w stanie coś więcej na ten temat opowiedzieć, byłoby dobrze założyć wątek w odpowiednim dziale i od A do Z opisać problem (w jakich okolicznościach dokładnie występuje, w jaki sposób się objawia) - pomocne byłoby tu krótkie nagranie prezentujące problem.


Powiem tyle, rozważałem od jakiegoś czasu zaproponowanie Ci stanowiska u nas, jak widać udało Ci się mnie uprzedzić Duży Uśmiech
Nie jestem w stanie Ci zarzucić czegoś szczególnego; co do forum to nie wymagam, by ktoś dzień w dzień odpisywał w zabawach itd. Ważniejsze jest to, czy wiesz co się aktualnie dzieje na serwerze i na forum, udzielasz w istotnych sprawach... Ostatnio ktoś założył wątek nt. nowego serwera, byłoby fajnie gdyby tam więcej osób wyraziło swoje zdanie.



Podanie przyjęte
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości