Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Grzesiule - druga szansa

#11

Nie znam go, ale skoro inni zbanowani gracze dostali drugą szansę, to czemu on ma nie dostać?

#12

Udzielam zgody na wypowiedzenie się na forum.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#13

Hej, chciałbym przeprosić Was szczególnie Administrację za złe zachowanie które mogło Was urazić.
Dziękuje Ci MiroTcz za szansę się wypowiedzenia.
Niestety ta niemiła sytuacja doprowadziła mnie do napisania wątku gdzie obrażam administrację, jednak już nie wracajmy do tych wyzwisk.
Chciałbym najbardziej przeprosić Animekową, bo to ja doprowadziłem do tej całej sytuacji, gdzie Ona najbardziej ucierpiała. 
Przepraszam też Ciebie MiroTcz, jak to Zinrrey napisał, zachowałem się jak ostatni gówniarz gdzie chciałem coś pokazać i zwrócić na siebie uwagę.
ViceAdministratorka na którą złożyłem skargę dostała karę, która dla mnie była zbyt mała, jednak nie wziąłem pod uwagę jaki miała duży wkład w serwer.

Piszę ten wątek też z prośbą o unbana, dużo osób mnie namawiało do gry.
Każdy popełnia błędy, tym razem to byłem ja i dlatego Proszę Administrację o unbana na 3 edycję. Obiecuję że to nigdy się nie powtórzy.
Nie chciałbym rezygnować z gry przez moje głupoty które wypisywałem. 

Jeszcze raz Bardzo Was Wszystkich Przepraszam.

#14

Po przeczytaniu przeprosinowego tekstu autorstwa Grzesiule mogę powiedzieć, że włożył on duży wysiłek w jego napisanie i zaowocowało to bardzo szczerymi wyznaniami. Chciałbym jedynie dodać, że Grzesiule niezwykle silnie liczy na łaskę administracji wyrażoną poprzez unbana. Według mnie z pewnością na niego zasługuje.

#15

Myślę, że faktycznie okazujesz skruchę i widać tu też pewną szczerość. Wyciągnij na tyle poważne i solidne wnioski, że już nigdy czegoś takiego nie powtórzysz.

Administracja jest jak domek z kart, gdzie każdy członek jest inną kartą. Tworzymy spójną całość i utrzymujemy równowagę. Jeśli spróbujesz zadziałać na szkodę konkretnego członka to domek się zachwieje i wpłyniesz na całą administrację. Nie można tolerować pomawiania w stronę dowolnego członka (w tym przypadku Animekowej), bo to jest równoznaczne z działaniem na szkodę całej administracji, a także z działaniem na szkodę serwera. Zostaw ten karciany domek w spokoju i potraktuj go razem z serwerem jako miejsce, w którym możesz grać...przecież Ci chyba zależy, bo w końcu prosisz o UB, no nie?

Grzesiu, bardzo Cię lubię i nie chciałbym, żebyś mnie zawiódł. Sądzę, że zasługujesz na tę szansę, ale proszę o wykorzystanie jej. Bądź tym miłym, energicznym i pracowitym graczem, którego wszyscy znają.

Jestem za daniem Ci szansy, poczekam na resztę odpowiedzi ze strony administracji.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#16

jestem za unbanicją grzesia dobry z niego chłopak ale niestety dał się ponieść emocją , ale wierzę że Grzesiu się zmienił na lepsze Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]

#17

Grześ, jestem za Twoim ub, przeprosiłeś, trochę poczekałeś i widać, że zależy Ci na grze na MW. Myślę, że już więcej takich błędów nie popełnisz.

Powodzenia.

#18

Również jestem za daniem UB. Myślę że od czasu tej "akcji" zmieniłeś swoje nastawienie i poglądy na pewne kwestie. I być może.. trochę wydoroślałeś.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#19

Dostaniesz drugą szansę gry na serwerze. Mam nadzieję, że jej nie zmarnujesz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości