Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Segregator Itemków

#11

Ok. Hoopery zgarniają itemki troszku wolniej. Jak spowolnić ten zegarek (on odpowiada za zasilanie windy do itemków)?


[Obrazek: klocki.jpg]
Odpowiedz

#12

Ok. Zegarek spowolniony i działa. Ale nie wiem czemu nie wpadają teraz itemki z górnego rzędu hooperów do tego poniżej w którym mam itemki do filtrowania. Łaaaaj?
Odpowiedz

#13

Namęczyłem sie jak głupi, wymyślałem, przerabiałem. Ogólnie mechanizm przerobiłem na wagoniki z lejami, które ślicznie jeżdżą. Nawet by działało poprawnie zrobiłem by dostawały po jednym itemku, coby segregowało się poprawnie, nawet jeśli powoli. I wciąż jest nie tak. Niech ktoś mi wyjaśni czemu mimo wszystko wagoniki czasem przejeżdżają nad swoim lejem i nie wyrzucają do niego itemka, lecą dalej i wywalają do zsypu (lej bez torcha na to co nie ma kategorii)?
Odpowiedz

#14

Upewnij się, że żaden sygnał nie blokuje przepływu między tymi lejami, możesz też posprawdzać ilości. Jeśli zrobisz "zsyp" to będą tam trafiały też itemy, które powinny zostać przesortowane, ale nie zdążyły wpaść za pierwszym razem.
Odpowiedz

#15

No właśnie taki mam problem. Itemki trafiają do zsypu zamiast do właściwego miejsca czasem. Jak to rozwiązać? Smutek
Odpowiedz

#16

No mówię, nie może być "zsypu" Język Do sortownicy możesz wrzucać tylko itemy, które mogą zostać posortowane.
Odpowiedz

#17

To bez sensu... Cały sens jest by był zsyp.

Może dołożę kilka rządków lejów, puszczę tory zygzakiem a potem dopiero dojazd do zsypu, będą itemki wpadać w końcu... Musi być rozwiązanie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości