Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


TheZiomej

#1

Nick w grze:

TheZiomej

Wiek:
12 lat za 2 miesiące 13

Staż na serwerze (od kiedy grasz):
Koniec Września/Początek Października 2016 roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:

Od 2 do 4 godzin.

Otrzymane na serwerze kary:
24 godzinny ban.

Długość gry w Minecraft:

3/4 lata


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:

Tak, Admina.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz,Inquisitor4k,_Maci13_,N_Thinker.

Obecni Moderatorzy (wymień):
Stawcia.


Obecni Czat Moderatorzy (wymień):

NewEnforcer,LadyKotka

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:
-kick

/kick *nick* *powód*
-/tempmute
/tempmute *nick* *czas* *powód*
CzatMod:
-kick

/kick *nick* *powód*
-/tempmute i mute

/tempmute *nick* *czas* *powód* /mute *nick* *powód* -jail
/jail *nick* cela1 *powód*
-cc i cl
/cl - wyłączanie czatu
/cc - włączanie czatu


Obowiązki KidModa/CzatModa:

-Dbanie o czystość na czacie.
-Pomaganie w rozwiązywaniu problemów, np. dotyczących Craftingu itemów.
-Informowanie Administracji o problemach.
-Dostepność do użytkowników i Administracji

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:
Tak, gdy gramy na /warp minigry w bowbash możemy niszczyć ściany lukiem.

Gdzie znajduje się regulamin:

Regulamin znajduje się na forum serwera oraz w zegarze pod nazwą Menu Serwera > Pomoc > Regulamin Serwera.

Dlaczego właśnie Ty:

Myślę, że mój wiek jest dość dobry do zostania KidModem. Umiem się śmiać, (w sensie jeśli ktoś powie jakiś żart o mnie nie obrażę się, tylko będę się też z tego śmiał) jestem cierpliwy, pomocny i posłuszny.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):

Jestem dość szaloną osobą, i niektóre cechy mogą dostrzec tylko Ci, którzy spędzają ze mną bardzo dużo czasu. Mam 2 siostry i brata, którzy dużo nauczyli mnie w życiu, np. że nie wszystkie końce są HappyEnd`ami. Interesuję się grafiką komputerową i rysowaniem, w wolnych chwilach też maluję swoje rysunki. Dobrze się uczę i nie mam problemów u Dyrektorki. Pierwszy raz zacząłem grać w różne gry w wieku 8 lat (na początku na przeglądarce), a później w gry komputerowe. Bardzo lubię grać, śmiać i gadać z moimi serwerowymi przyjaciółmi.
Uśmiech 

~TheZiomej
[Obrazek: b55221c559007.png]

#2

Jesteś miłą osobą i bardzo twórczą ^^. Niestety ten ban.. Ale wiem, że tego żałujesz c; Ładne podanie, długo grasz na serwie i znasz się na mc, ogarnięty, zna serwer. Co tu dalej pisać, jestem na tak c;
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ban? Trochę to wyklucza z zostania KidModem. I nie ma pewności, że jesteś adminem na innym serwerze. Takie coś może napisać każdy.

Pozostaję neutralna
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄

#4

(29-12-2016, 19:46 PM)Elektri_M napisał(a): Ban? Trochę to wyklucza z zostania KidModem. I nie ma pewności, że jesteś adminem na innym serwerze. Takie coś może napisać każdy.

Pozostaję neutralna
Dlatego właśnie pytałem się na czacie, czy Admin na serwerze małego youtubera, gdzie grało max 10 osób, się liczy Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Gdybym cię nie znała, napisałabym tak...
Niestety gram z tobą dosyć długo więc znam cię troche bliżej. Pamiętam kilka niezbyt przyjemnych historii związanych z tobą, np ta kłótna z kotkiem lub griefowanie działki na SH. Poza tym często piszesz "opowieści dziwnej treści" na chacie, których członek administracji pisać nie powinien. Z jeszcze kilku powodów, których na razie nie będe wymieniać uważam, że nie nadajesz się na KidModa, więc oczywiście jestem na nie


#6

(29-12-2016, 20:22 PM)polamparta napisał(a): Gdybym cię nie znała, napisałabym tak...
Niestety gram z tobą dosyć długo więc znam cię troche bliżej. Pamiętam kilka niezbyt przyjemnych historii związanych z tobą, np ta kłótna z kotkiem lub griefowanie działki na SH. Poza tym często piszesz "opowieści dziwnej treści" na chacie, których członek administracji pisać nie powinien. Z jeszcze kilku powodów, których na razie nie będe wymieniać uważam, że nie nadajesz się na KidModa, więc oczywiście jestem na nie
Opowieści dziwnej treści są nieuzasadnione, czasem sypie żartami z czarnym humorem, akcja z Kotkiem została wyjaśniona i mamy już dobre relacje a po drugie to survival, na SH bylo to 1,5 roku temu...
[Obrazek: b55221c559007.png]

#7

Jesteś osobą kreatywną, miłą i przyjacielską  według mnie, tak więc jestem na TAK i powodzenia c:

#8

Jesteś zakręcony pozytywnie, często widzę Ciebie w grze, widać że ogarniasz czat mc jak i komendy. Potrafisz się zachować dojrzale kiedy trzeba. Niestety ten ban...
Powiedziałam Ci osobiście co myślę o Twoim podaniu i mam nadzieję że nie byłeś za to na mnie zły jeśli poczułeś się urażony.

Jestem na tak ale z przewagą na neutral (przez ban)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#9

(30-12-2016, 12:30 PM)Animekowa napisał(a): Jesteś zakręcony pozytywnie, często widzę Ciebie w grze, widać że ogarniasz czat mc jak i komendy. Potrafisz się zachować dojrzale kiedy trzeba. Niestety ten ban...
Powiedziałam Ci osobiście co myślę o Twoim podaniu i mam nadzieję że nie byłeś za to na mnie zły jeśli poczułeś się urażony.

Jestem na tak ale z przewagą na neutral (przez ban)
Nie obrażę się, i myślę, że nie ma za co się obrażać :) Rozumiem twój wybór :)
[Obrazek: b55221c559007.png]

#10

Ja myślę, że można dać mu szansę. Stara się, widać to.. Za tego bana naprawdę żałuje.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości