Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: MISSIUUU
2. Data ukarania: 03.08.2018 15:55
3. Nick osoby karajacej: Animekowa
4. Powod bana: ,,trolowanie administracji''
5. Dlaczego uwarzam że powinienem dostać unban: Dostalem go za cos czego nie ma w regulaminie zacznijmy od tego. Wiem ze moze to co pisalem do tego moda bylo w jakis sposob zaczepne i wygladalo to tak jak bym go chcial urazic jedank nie mialem takiego zamiaru. Chcialem jedynie rozluznic sytuacje po tym jak dostalem od niego ostrzezenie (sluszne). Jednak admin uznal to za troll i dal mi bana... nie ma czegos takiego w regulaminie to powtorze a po 2 ... nie mialem zamiaru nikogo trollowac a gdyby nawet ban na 3 h za cos takiego jest moim zdaniem naduzyciem wladzy. wstawil bym ss-y rozmowy jaka prowadzilem na chacie jednak zanim ogarnalem ze beda do czego potrzebne dostalem bana. Wiec mam tylko moje slowo przeciwko slowu administratora i ss-a z menu glownego z banem. Bardzo bym prosil o unbana...
link do ss-a z banem
Odpowiedz

#2

Tak, dostałeś ode mnie warna za to co napisałeś tutaj w cudzysłowie. Cieszę się, że się z tym zgadzasz i sam widzisz, że napisałeś słowo, które jest przekleństwem. 

Jeśli chodzi o dalszą część skargi to za bardzo się nie wypowiem, ale mogę zaznaczyć, że Twoja skarga nie jest według wzoru.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#3

(03-08-2018, 16:00 PM)Lelouch napisał(a): Tak, dostałeś ode mnie warna za to co napisałeś tutaj w cudzysłowie. Cieszę się, że się z tym zgadzasz i sam widzisz, że napisałeś słowo, które jest przekleństwem. 

Jeśli chodzi o dalszą część skargi to za bardzo się nie wypowiem, ale mogę zaznaczyć, że Twoja skarga nie jest według wzoru.

wiesz ... 30 minut zastanawialem sie gdzie jest przycisk zeby zaczac nowy watek w tej sprawie potem ogarnalem ze musza mi konto aktywowac ... a ten wzor ... pewnie i tak bym go nie znalazl lol ja po prostu chce tego ub
Odpowiedz

#4

No tak to niestety nie działa, przykro mi. Możesz edytować swój post  i poprawić tak, żeby był według wzoru. Po coś ten wzór jest i każdy musi z niego korzystać. Jeśli chodzi o nadużycie ze strony Animekowej to bym tego tak nie nazwał, bardziej nieporozumienie, które być może dałoby się rozwiązać jakoś inaczej.

Pod moją pierwszą odpowiedzią masz link, jest on w słowie "wzoru", które jest pogrubione i ze zmienionym kolorem - polecam kliknąć.

EDIT: Widzę, że ta skarga się zamieniła w odwołanie i napisałeś zupełnie nową skargę na Animekową...
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#5

(03-08-2018, 16:07 PM)Lelouch napisał(a): No tak to niestety nie działa, przykro mi. Możesz edytować swój post  i poprawić tak, żeby był według wzoru. Po coś ten wzór jest i każdy musi z niego korzystać. Jeśli chodzi o nadużycie ze strony Animekowej to bym tego tak nie nazwał, bardziej nieporozumienie, które być może dałoby się rozwiązać jakoś inaczej.

Pod moją pierwszą odpowiedzią masz link, jest on w słowie "wzoru", które jest pogrubione i ze zmienionym kolorem - polecam kliknąć
z/w
Odpowiedz

#6

Dostałeś zasłużonego temp bana. Nie jestem osobą która musi się użerać z takimi trolami. Jeśli warny do Ciebie nie docierają a ciągniecie głupiej rozmowy uważasz za rozładowanie atmosfery to radzę się troszkę zastanowić nad swoim podejściem.

Cytowanie wulgarnych słów też jest łamaniem regulaminu. Pamiętaj że logując się na serwer akceptujesz jego regulamin a nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z jego nieprzestrzegania.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości