Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w grze: Patryko34441
2. Data ukarania: 09.08.2018 14:40
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: "Działanie na szkode serwera."
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Tak w sumie, to nie wiem nawet co takiego zrobiłem że dostałem od razu bez ostrzeżeń/kicków/mniejszych banów odrazu 30 Dni. Tak samo powód bana jest dla mnie całkowicie nie jasny. Dlatego to uzasadnienie napiszę w momencie gdy dowiem się szczegółowo za co jest ban.


#3

Piszę tutaj w sprawie mojej czasowej blokady na serwerze Mineworld. Nie podważam słuszności dowodów przedstawionych w moim odwołaniu od tego bana. Dodam również, że uważam swojego bana za zasłużonego. Piszę to dopiero po dłuższym zastanowieniu i wyciągnąłem parę wniosków. Po niecałych 10 dniach zrozumiałem, że tego serwera nie da się zastąpić. Przez pryzmat czasu spędzonego poza serwerem muszę stwierdzić, że moje zachowanie nie należało do najlepszych, wręcz przeciwnie, bo było nieodpowiednie. Będąc szczerym to naprawdę żałuję swojego zachowania. Chciałbym jak najszybciej powrócić na serwer i dostać szansę na wcześniejsze zrehabilitowanie się. Nie będę łamać regulaminu i zmienię swoje zachowanie. W związku z tym proszę o anulowanie lub przynajmniej skrócenie mojej kary. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Pozdrawiam

#4

Tak... Po tylu ubliżeniach do innych, lub porównywaniu mojego nicku do choroby wenerycznej, nagle się zmienisz i porzucisz swój dawny tryb grania. Jestem za skróceniem kary, ale na pewno nie za ub od razu.

#5

Tacy jak Ty się nie zmieniają i twoje puste słowa oraz skrucha jaką NALEŻY okazać absolutnie mnie nie przekonuje.
Wszystkim któży myślą inaczej proponuje zajrzeć do powyższych screenów jeszcze raz.
Jestem zdania że Patryko powinien odczekać do końca swojej kary, nim wróci ponownie sieć terror

#6

Mnie to nie interesuje jaki kto jest w życiu prywatnym, interesuje mnie tylko jak się ten ktoś zachowuje na serwerze, bo to tutaj obowiązują pewne zasady. 

Jeśli dotrzymasz słowa to również będę za skróceniem kary, ale nie za natychmiastowym UB. Bana dostałeś na 30 dni i po 10 dniach doszedłeś do rzekomych wniosków. Przeczekałeś 1/3 czasu, ale myślę, że powinieneś przeczekać przynajmniej połowę i dopiero wtedy może dostaniesz szansę na wcześniejszą rehabilitację. Dodam również, że jeśli te wyciągnięte wnioski, które dotyczyły zachowania na serwerze nie są prawdziwe i dalej będziesz się tak zachowywać to możesz liczyć na kolejnego bana.

Jestem za skróceniem kary, ale nie podejmę ostatecznej decyzji.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#7

Znam Patryko od 2 edycji, już tam pomagał mi się bronić przed nękającymi graczami. Mimo jego krótkiej obecności na edycji 3 zdążył pomóc mi ogarnąć mechanizmy do budowy farmy oraz doradzić w kilku kwestiach, generalnie znam go jako gracza pomocnego oraz przyjaznego. Patryk jest PvP, to wie każdy, ale od tego mamy serwer survival, większość graczy wchodzących na ten tryb zdaje sobie sprawę że ktoś ich może zabić. Mało przyjemne wypowiedzi? Nie wytykając palcami są na serwerze osoby znacznie bardziej zatruwające grę swoją osobowością ale im żadna kara nie grozi.
Jestem za UB dla Patryko

BTW - upraszam o nieużywanie systemu banów do załatwiania prywatnych porachunków

#8

Znam kilka osób o "zasadach życiowych" bliźniaczych do tych, które Patryko nie tylko reprezentuje, ale się do nich przyznaje. I z żadną z tych osób nie chcę mieć żadnej styczności, także im dłużej Patryko nie ma na serwerze - tym lepiej i spokojniej. Bez wyzwisk. Bez toksyn. Bez poniżania. To, że trzyma się z pojedynczymi osobami absolutnie o niczym nie świadczy, wręcz działa na niekorzyść. Wpis o wyciągnięciu wniosków w 10 dni? Duży Uśmiech Ja tego nie kupuję. Jedyne wnioski, jakie mogłeś wyciągnąć, to że lepiej się w ogóle nie odzywać, bo możesz tu więcej nie pograć.

#9

Każdy zasługuje na drugą szansę, niezależnie od tego kim jest. Jestem za skróceniem/zdjęciem bana dla Patryka.
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#10

Również jestem za skróceniem/zdjęciem bana
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości