Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Nowy crafting

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Propozycja ta jest krótka i konkretna. Co byście powiedzieli o craftingu, który umożliwiałby stworzenie bloku takiego jak w załączniku? Jego nazwa to "Smooth Stone Slab (Double)" a ID to 43:8. Jest to prosty, ale ładny bloczek, który może urozmaicić budowle graczy na survivalu. Nie jest osiągalny w 1.12, ani nawet w 1.13, choć w 1.13 można już pozyskać go poprzez tryb kreatywny. 

Owy blok - https://i.imgur.com/e59kyzG.png
Teoretyczny crafting - https://i.imgur.com/oRf1zOC.png

#2

Właśnie ostatnio budowałam z kamiennych półpłytek (musiałam stawiać dwie półpłytki w jednym miejscu, bo chciałam żeby był pełny blok)  i strasznie żmudnie chodziło mi budowanie, przez co odechciało mi się budować i też pomyślałam o tym bloczku... Duży Uśmiech Jestem za tym, aby dodano ten blok.

#3

Szczerze mówiąc to mi to obojętne, ale jeśli się zastanowię to czemu nie, nic złego to wniesie, a komuś się może bardzo spodobać.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#4

Fajny pomysł.
Jestem za Oczko
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#5

Dobry pomysl. Sama chciałam zacząć cos budować z tego bloku, ale żeby go uzyskać trzeba położyć 2 polplytki co dla niektórych nie jest przyjemne. Proponowałabym również zmienić trochę crafting aby było trudniej, np 9 kamieni ułożonych w craftingu albo 9 tych polplytek. Jestem na tak Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Ładny bloczek, jestem na tak Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#7

Osobiście nie robi mi to różnicy czy on będzie czy nie, ale skoro tylu osobą się podoba i istniałaby możliwość dodania go na nasz serwer to jestem jak najbardziej za tym Uśmiech

#8

jestem osobą która lubi budować, ten blok mi się zawsze podobał chciałbym aby został dodany! Uśmiech

#9

Właśnie mi się przypomniało jak ponad godzinę układałem podłogę z kamiennych płytek... 

Oczywiście jestem na tak!

#10

Możliwość uzyskania tego bloku na survivalu nie powinno nikomu przeszkadzać Uśmiech Oprócz tego jest jeszcze analogicznie Smooth Sandstone Slab (double) o ID 43:9 - tak jak przy kamiennych mamy blok o 6 takich samych ścianach, może komuś przyda się sandstone zamiast stone'a. Tylko crafting musiałby być inny, żeby nie kolidował, np. z 4 płytek (2x2) 2 bloki




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości