Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Stoiska przy MineShop oraz na rynku

#12

Detektywie,
Co do /warp sklep ....
Ale miałeś pomysł. Z jednej strony ciekawy, ale z drugiej strony trwał zdecydowanie zbyt krótko żeby cokolwiek jednoznacznie stwierdzić. I uważasz że taki sam ruch jest każdego dnia o każdej porze? Na podstawie jednorazowej obserwacji ciężko stwierdzić jednoznacznie wynik badania.

Powiem Ci że sam osobiście zastałem w sklepie najwięcej 4 osoby które kupowały/sprzedawały a ja byłem piąty. Ruch jest, nieraz jest nawet dużo więcej graczy niż 2 czy 5 naraz. Ponadto często zdarza się że kilka osób afczy w sklepie lub pod fontanną.

Jednak najistotniejszy fakt jaki chciałem poruszyć to to że nie dla ilości przechodniów stragany byłyby ograniczeniem (bo graczy na warp sklep można by było wpakować nawet kilkaset) ale takie 8 straganów zajęło by tą wolną przestrzeń która jest otwarta dla graczy. Akurat na tym warpie przechadza się ogrom ludzi i sporo robi tam zdjęcia, m.in. przy fontannie. To jedno z nielicznych miejsc na spawnie gdzie mamy dużą otwartą przestrzeń pod niebem. Wszędzie indziej są jakieś budynki.

Co do /warp rynek - pozostaje neutralny. Moi poprzednicy powiedzieli to co sam bym powiedział. Na 2 edycji sam zbudowałem duży sklep w domku który był bezpośrednio przy rynku. Także osobiście nie widziałbym dużego sensu w tej propozycji. Tutaj nie jestem za, ale też nie przeciw.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]


Wiadomości w tym wątku
RE: [PROPOZYCJA] Stoiska przy MineShop oraz na rynku - przez 3Majster - 17-08-2018, 22:27 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości