Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UNBAN

#1

1.nick JACKOLSON
2.data ukarania to chyba 16.08.18 ale nie wiem ktora godz
3.osoba karająca niestety nie wiem Smutek
4.powód kopanie z graczem uzywajacym x-raya nie wiem co to (x-ray) Smutek
5.nie wiedzałem ze ma jakiegos x-raya czy cos i dostałem bana na 6 dni i chyba głupio robie piszac ten post ale ja nie wiedzałem wiec nie da sie mnie odrazu odbanowac niz czekac te 6 dni ? chyba ze ze niestety musze poczekac Smutek
Odpowiedz

#2

Dostałeś bana ode mnie dzisiaj. Ban jest na 6 dni jako ostrzeżenie z mojej strony za kopanie w tym samym czasie i tym samym miejscu towarzysząc graczowi który używał x-raya. Odbieram to jako przyzwolenie z Twojej strony na oszustwo przez Twojego towarzysza. Wybacz ale nie wierze w takie zbiegi okoliczności gdzie kopiecie razem i  trafiacie na rudy dość często i jest to zwykły fart. Oczywiście gracz ten oprócz kopania z Tobą wykopał wiele innych tunelów w których ewidentnie były wykopywane rudy ukryte pod grubymi warstwami stona a tunele prowadziły bezpośrednio do rud po czym zmieniały kierunki biegu w stronę kolejnych rud. Gracz ten otrzymał bana na stałe za swoje oszustwo.
Odpowiedz

#3

przepraszam ale ja naprawde nie wiedzałem ze cos takiego ma
nie bede z nim juz grał wiem tylko ze cos wspominał ze trafia na diamenty czy cos sam mnie oszukał bo nawet nie powiedzał
i dzieki ze mi w sumie powiedzałas bo nie wiedzałem
Odpowiedz

#4

Da się przeczekać te 6dni niektórzy gracze muszą czekać naprzykład miesiąc więc możesz to cierpliwie przeczekać
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości