Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sprawa o nekaniu!

#31

(17-08-2018, 20:56 PM)zaZi napisał(a): Mi nie chodzi o to że musisz zmienić tą nazwę tylko to już pokazuje jak się na mnie uwziąłeś

Nazwa jak nazwa

#32

"Wiadro na łzy zaziego" "poskramiacz płaczków" "larwonszz błagam nie nękaj nas" jak dla mnie są to nazwy które mają ośmieszyć zabite przez nie osoby.

#33

Larwonsz nie powinien w taki sposób prowokować graczy, wszelkie prowokacyjne teksty, czy nazwy broni nie powinny mieć tutaj miejsca.

Jeśli chodzi o jego podejście i teksty (które mu się zdarzają) to zdecydowanie potrafię zrozumieć, że komuś się to nie spodoba, czy kogoś to zniesmaczy/zezłości.

Rzeczywiście często zabija graczy, ale rozpatrujemy TĘ skargę i gdyby rzeczywiście ktoś z osób tu obecnych chciał złożyć osobną skargę (gdyby był świadkiem danej sytuacji) to przecież zawsze miał/ma taką możliwość.

Uważam, że NIE MA nic złego w tym, że ktoś sobie lata po mapce i zabija graczy, nawet gdyby to robił codziennie. Haczyk w tym jest taki, że to musi być na zasadzie zdrowego survivalu, gdzie oprócz samego faktu tych zabójstw i stylu gry - żaden gracz nie poczuje się wyśmiewany/obrażany/nękany i nie może to naruszać regulaminu. Problem się pojawia w momencie uwzięcia się na konkretne osoby, gdzie uniemożliwia się komuś grę. Nie jestem w stanie ocenić w jaki sposób wyglądały zabójstwa wspomniane przez osoby, które się tutaj włączyły, ale pamiętajcie, że niektórzy gracze potrafią "narzekać" nawet po jednej śmierci. Czasem na czacie to tak wygląda, że ktoś ciągle zabija, ale czy zwykli gracze mają ten obraz przed oczami? Czy prowadzą statystyki pokroju: "Kto, kogo, ile razy i w jakich okolicznościach zabił"?

Nie bronię osób, które się bawią w ataki, ale pragnę podkreślić, że gracze atakowani nie mogą oczekiwać, że nikt ich nie zabije. Ten serwer jest survivalem i każda osoba, która na nim gra MUSI się z tym liczyć.

Nie wiem co myśleć o fakcie, że Larwonsz teraz zaatakował ponownie Zaziego, ale pragnę podkreślić, że skarga i działania w sprawie skargi nie są od zapewnienia komuś nietykalności. Tutaj się rozpatruje problem, a następnie działa. Jeśli pewnego dnia ktoś inny zaatakuje gracza, który napisał skargę to nie znaczy to, że może napisać kolejną i to jest materiał na nękanie. To, że zabił Cię teraz Larwonsz (i chyba KarygaN) to dla mnie nie jest w żadnym stopniu powód do skargi, bo przecież po ostatniej zmienił zachowanie względem Ciebie (przynajmniej jeśli chodzi o zabijanie, bo co Ci mógł napisać to ja się domyślam). Jeśli rzeczywiście nie mieliście żadnej styczności z napadem i ten okres dwóch, czy trzech tygodni był prawdą to nie powinieneś pisać, że sytuacja ze skargi się powtarza. Liczba killi, czy odstęp czasowy nie sugerowałyby, że on Cię nęka.


Napisałem to w pełni obiektywnie, ale jest pewien drobiazg...chodzi o to, że Larwonsz ma bardzo prowokacyjny charakter i rzeczywiście lubi "kozaczyć", czy dokuczać na czacie graczom, których ma na celowniku - właśnie nad tą sprawą bym się zastanowił. Obecna skarga za zabójstwa to trochę nadinterpretacja słowa "nękanie". W tej skardze tak naprawdę się skupiłeś na zdarzeniu odnośnie zabójstw, które moim zdaniem nie wniosły nic specjalnie sprawdzającego się do stwierdzenia "nękanie" i jedynie bym się zastanowił nad jego stosunkiem do Ciebie, a także prowokacjami z takowymi nazwami broni.

[EDIT 1] Ważne jest tylko to, czy wszystko co było tutaj napisane przez Zaziego i Larwonsza to rzeczywiście prawda. Jeśli były to tylko te 3 zabójstwa (gdzie nie mieliście ze sobą styczności przez wspomniane dwa-trzy tygodnie) o których wspomniałeś i nie robił tego w sposób z poprzedniej skargi to ja podtrzymuję swoje zdanie - kara się w tym przypadku należy za takie prowokacyjne i zniesmaczające zachowania, ale nie za zabójstwa.

[EDIT 2] Dostałem takiego screena, oczywista sprawa, że mogłeś się zdenerwować, ale to również może zostać uznane za prowokację gracza, który Cię zabijał...przecież pisząc w taki sposób to nie zachęcisz nikogo do tego, żeby Cię zostawił, a efekt może być nawet odwrotny. Żadna ze stron nie powinna prowokować do pewnych działań.

[Obrazek: gtgt.png]
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#34

LarwonsZz za swoje utrzymujące się od pewnego czasu prowokacyjne zachowanie zostanie ukarany.

Co do zabicia wczoraj, to jest jeszcze za mało by robić zaraz nową skargę. Jeśli to ma dotyczyć większej ilości osób tak jak wspomniałeś Zazi to zbierzcie materiał od każdego, kto chce wyrazić swoje niezadowolenie i niech to nie są screenshoty z jednego dnia i wtedy zróbcie porządny wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#35

Wątek został źle napisany i nie ukazuje całej sprawy. Zazi nie był nękany tylko wczoraj lecz od ok 3 dni. 
LarwonsZz dostał się do expiarki która służy mieszkańcom i tak chodzi od expiarki do jego domu nie dając mu jakichkolwiek szans rozwoju. Damonte poruszył już temat głupich docinek i nazw broni które temu wszystkiemu towarzyszą 

#36

Cytat:LarwonsZz dostał się do expiarki która służy mieszkańcom i tak chodzi od expiarki do jego domu nie dając mu jakichkolwiek szans rozwoju.
Niech to udokumentuje każdy korzystający z ekspiarki i dołączy wraz z innymi dowodami w lepiej przygotowanym wątku w przyszłości.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości