Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sprawa o nekaniu!

#11

Uważam że LarwonsZz nie zrobił nic złego. Przypominam tylko że ten serwer to SURVIVAL - przetrwanie. Zabił cie parę razy i zaczynasz płakać. Tak jak wyżej wspomniał kolega KarygaN naucz się bronić. Poza tym na screenach widać że zabił cię tylko raz, więc gdzie jest to nękanie?

#12

Patryko i KarygaN wiedziałem że będziecie go bronić i że niby nie zrobił nic złego ponieważ, sami tak robicie. Nauczycie się czytać ze zrozumieniem? Tu nie chodzi tylko o mnie lecz o wszystkich nękanych graczy.

#13

Jaka jest szansa, że oni pokonają was, jak nie mają nawet czasu na pozbieranie itów, bo od razu przyleci jeden z was i ich zabije? Jak ma się bronić jak zapewne macie platyny? Nie można każdego występku zasłaniać "a bo to survival", gdzieś są granice i używając tego stwierdzenia, można by obalić 3/4 regulaminu.

#14

Tu już nie chodzi o sam fakt zabijania ale zachowanie temu towarzyszące. Wyśmiewanie i jakieś niepotrzebne teksty typu "leżeć" czy " siad" nie są normalnym zachowaniem.

#15

Wenekowa kwestia zrobienia seta platynowego to jakieś 2.5-4h(jeżeli ktoś potrafi grać oczywiście Uśmiech ). A obydwoje gracie dużo dłużej, więc proszę cie nie zasłaniaj się czasem zbierania itemów.

(17-08-2018, 20:41 PM)zaZi napisał(a): " Tu nie chodzi tylko o mnie lecz o wszystkich nękanych graczy."

Których nękanych? Masz ss-y? Jakieś dowody?

#16

(17-08-2018, 20:39 PM)patryko34441 napisał(a): Tak jak wyżej wspomniał kolega KarygaN naucz się bronić. 

Jak mam się nauczyć bronić? Przychodzicie teraz do mnie we dwóch i nie mam czasu aby zrobić cokolwiek z seta.

#17

(17-08-2018, 20:44 PM)patryko34441 napisał(a): Wenekowa kwestia zrobienia seta platynowego to jakieś 2.5-4h(jeżeli ktoś potrafi grać oczywiście Uśmiech ). A obydwoje gracie dużo dłużej, więc proszę cie nie zasłaniaj się czasem zbierania itemów.

(17-08-2018, 20:41 PM)zaZi napisał(a): " Tu nie chodzi tylko o mnie lecz o wszystkich nękanych graczy."

Których nękanych? Masz ss-y? Jakieś dowody?

Sprawdź ssy które ja dołączyłem Uśmiech
Pozatym wystarczy posiedzieć 20 minut jak LarwonsZz jest na serwerze i wydać jak sypią się kille.

#18

(17-08-2018, 20:44 PM)patryko34441 napisał(a):
(17-08-2018, 20:41 PM)zaZi napisał(a): " Tu nie chodzi tylko o mnie lecz o wszystkich nękanych graczy."

Których nękanych? Masz ss-y? Jakieś dowody?

Damonte wysłał ss niektórych nękanych gracz a jak się przysiądzie to można zrobić z około 100 ss. Pawełek był wtedy na serwerze i to może potwierdzić co było na czacie.

#19

Nie wiem co do sprawy wnoszą ssy na których widać, że zabijam ludzi którzy sami do mnie podbiegali i bili z łapki podczas mojej próby wytepania na spawn.
Na czacie również nie przeklinałem i nie obrażałem.
Nikt nie jest przeze mnie nękany. Niektórzy potwierdzić mogą, że gdy ich zabije oddam itemy zabierając tylko głowę.

Co do Ciebie Zazi... Po ostatniej skardze nie byłem u Ciebie ani razu do dnia dzisiejszego. Od tamtego momentu troszkę minęło więc miałeś dużo czasu na zrobienie seta.

#20

no ja jakoś nie skupiam się na farmieniu tylko na budowaniu, więc nie ograniczajmy też graczy do przymusowego zbierania na platynę bo wy ich zabijecie w innym wypadku




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości