Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sprawa o nekaniu!

#21

(17-08-2018, 20:47 PM)LarwonsZz napisał(a): Nie wiem co do sprawy wnoszą ssy na których widać, że zabijam ludzi którzy sami do mnie podbiegali i bili z łapki podczas mojej próby wytepania na spawn.
Na czacie również nie przeklinałem i nie obrażałem.
Nikt nie jest przeze mnie nękany. Niektórzy potwierdzić mogą, że gdy ich zabije oddam itemy zabierając tylko głowę.

Co do Ciebie Zazi... Po ostatniej skardze nie byłem u Ciebie ani razu do dnia dzisiejszego. Od tamtego momentu troszkę minęło więc miałeś dużo czasu na zrobienie seta.

#22

(17-08-2018, 20:47 PM)LarwonsZz napisał(a): Nikt nie jest przeze mnie nękany. Niektórzy potwierdzić mogą, że gdy ich zabije oddam itemy zabierając tylko głowę.

Co do Ciebie Zazi... Po ostatniej skardze nie byłem u Ciebie ani razu do dnia dzisiejszego. Od tamtego momentu troszkę minęło więc miałeś dużo czasu na zrobienie seta.

Ja jakoś nigdy nie odzyskałem swoich itemków.

#23

Zabiłem Cię pierwszy raz od 27.07 (ostatnia skarga).
Także miałeś wystarczająco czasu na zrobienie seta.
Nie uważam, że powinienem zostać ukarany za zabójstwo po 3 tygodniach.
Nie jesteś nietykalny Oczko

#24

(17-08-2018, 20:47 PM)zaZi napisał(a):
(17-08-2018, 20:44 PM)patryko34441 napisał(a):
(17-08-2018, 20:41 PM)zaZi napisał(a): " Tu nie chodzi tylko o mnie lecz o wszystkich nękanych graczy."

Których nękanych? Masz ss-y? Jakieś dowody?

Damonte wysłał ss niektórych nękanych gracz a jak się przysiądzie to można zrobić z około 100 ss. Pawełek był wtedy na serwerze i to może potwierdzić co było na czacie.

Damonte wysłał ss-y jak LarwonsZz zabija max 3x jedną osobę. Z tego co mi wiadomo Nie jest to nękanie Uśmiech

(17-08-2018, 20:47 PM)Pani Wenekowa napisał(a): no ja jakoś nie skupiam się na farmieniu tylko na budowaniu, więc nie ograniczajmy też graczy do przymusowego zbierania na platynę bo wy ich zabijecie w innym wypadku

No to już chyba nie nasza wina że wolisz budować niż zbierać ekwipunek do obrony?

#25

to również może być prawda, nie powiem, że nie zabijałeś ich bez powodu, ale ta skarga raczej jest po to, abyś nie zachowywał się w stosunku do graczy, pisząc do nich takie rzeczy jakie zaprezentował damonte, czy nazywając tak miecze.

#26

Nie jestem zobowiązany do oddawania przedmiotów.
Jest to tylko i wyłącznie moja dobra wola.
Tak się złożyło, że Tobie nie oddałem.

#27

Zrobiłem sobie seta owszem lecz zabiłeś mnie jak w nim byłem więc go straciłem później zrobiłem kolejny i wtedy też mnie zabiłeś

#28

Drugi set nie był platynowy tylko złoty Płacz ze śmiechu
Nazwę mogę zmienić w każdej chwili, gdy osoba z ADMINISTRACJI uzna ją za nieodpowiednią.
Podkreślam osoba z ADMINISTRACJI, a nie zwykły gracz Uśmiech

#29

Mi nie chodzi o to że musisz zmienić tą nazwę tylko to już pokazuje jak się na mnie uwziąłeś

#30

ja już się 1000 razy wypowiadałam na temat tego, że uważam iż gracze powinni upominać innych, jeśli im coś nie pasuje no i oczywiście jeśli wszystko w ich upomnieniach jest słuszne, to poprawia komfort przebywania na chacie, ale ja już ten temat zostawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości