Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Nester12321

#1

1. Nick oskarżającego: LarwonsZz
2. Nick oskarżonego: Nester12321
3. Opis sytuacji: Postanowiłem napisać tę skargę, bo nie chcę się już wdawać w dyskusje z graczami, których atakowałem. Nie chcę , żeby ktoś później używał moich prowokacyjnych tekstów jako argumentów do skargi. Wczoraj złożono na mnie skargę i gracz Damont3 napisał także swój post, w którym dołączył screeny ze mną, gdzie zabijałem gracza Nester12321 i pisałem teksty w stylu "leżeć". Ciekawi mnie tylko, czy Damont3 widział w jaki sposób do mnie potrafi pisać Nester12321 i jak reagował na normalnego killa w grze. Zanim zostanę oskarżony o prowokowanie "niewinnych" graczy to proszę spojrzeć na ten oto przykład, gdzie gracz sam się prosił o to, żebym go atakował w grze. Czy jest to tylko moja wina, że mu pisałem "leżeć" i chciałem go atakować? Domyślam się, że ja również zawiniłem i karę otrzymałem, ale on też nie jest bez winy.
Dodatkowo gracz Nester12321 gra wspólnie z graczem o nicku Bejbe ukaranym wczoraj za cheaty. Wiedząc o tym, że Bejbe używa niedozwolonego oprogramowania gracz nie podjął żadnych działań mających na celu zgłoszenie tego do administracji. Śmiem twierdzić, że gracz Nester12321 również czerpał z tego korzyści. Przykładem potwierdzającym moje przypuszczenia, może być sytuacja, gdy będąc kilka kratek od muru zamku ww. osób cały czas kucając (sami znajdowali się na środku działki w swoim domku) na czacie publicznym sygnalizowali moją obecność. Niemożliwym jest zobaczenie nicku gracza kucającego z takiej odległości bez pomocy niedozwolonego oprogramowania. Sytuacja nie była jednorazowa.
Proszę uprzejmie o ukaranie go.
4. Data zdarzenia: 16-18 sierpnia 2018r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:

[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]

#2

Co do zachowania Nestera to potwierdzam, sam go kiedyś zabiłem i nie obyło się bez przytyków wychodzących poza zakres "kulturalnego zachowania". Jak karać to karać, za dużo mniejsze przewinienia leciały warny, IMO Nester winny.

#3

Potwierdzam, Nester często zachowuje się w sposób wulgarny. Skoro LarwonsZz został ukarany za m.in prowokacyjne teksty, to Nester również powinien ponieść konsekwencje.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Osobiście też się spotykałem z przytykami graczy w moją stronę tak jak to zostało ukazane na SS-ach powyżej. Dowody są oczywiste, jak widać było tego trochę. Traktujmy wszystkich graczy na równi Oczko Jeżeli LarwronsZz otrzymał karę za teskty wybiegające za granice szeroko pojętej kultury to również Nester powinien otrzymać naganę.

#5

Kto się prosi ten się prosi. Nie mam nic do tego że latasz po mapie i zabijasz graczy, ale jeśli kilka razy pod rząd siedzisz w Auris i nekasz tego samego gracza przy czym zostawiasz innego stojącego obok to idzie się zdenerwować.

#6

Quanarin masz rację, ale Nester często sam prowokuje i to nie tylko LarwonsZz'a
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

Prowokacja prowokacją, ale larwonsz nie miał i tak podstaw pisać np. "leżeć" . Nie trzeba było pisać takich tekstów, od razu mogła iść skarga, bez wdawania się w niepotrzebną obrazę siebie nawzajem.

#8

No to go ukarajcie jeśli mu się należy. LarwonsZz odniósł się do sprawy również bardzo ogólnie wiec i ja chciałem coś jeszcze dodać. Dla mnie to jest męcząca tak gra, podjąłem się projektu który mnie przerasta i coraz bardziej ciągnie mnie ku odejściu

#9

(18-08-2018, 18:14 PM)Quanarin napisał(a): Kto się prosi ten się prosi. Nie  mam nic do tego że latasz po mapie i zabijasz graczy, ale jeśli kilka razy pod rząd siedzisz  w Auris i nekasz tego samego gracza przy czym zostawiasz innego stojącego obok  to idzie się zdenerwować.

Jest to skarga na zachowanie Nestera, który nie jest członkiem Auris.
Jednakże odpowiadając na twoje zarzuty nieprawdą jest, że nękałem zaziego 3 dni jak to pisałeś w innym wątku. Wszystko miało miejsce w granicach 24h.
Nie wiem co masz na myśli, że zostawiłem gracza stojącego obok. Widziałem i zabiłem jedynie zaziego po czym wytepałem na spawn.

(18-08-2018, 18:21 PM)Pani Wenekowa napisał(a): Prowokacja prowokacją, ale larwonsz nie miał i tak podstaw pisać np. "leżeć" . Nie trzeba było pisać takich tekstów, od razu mogła iść skarga, bez wdawania się w niepotrzebną obrazę siebie nawzajem.

Droga weneki,
Ja za swoje zachowanie (prowokacyjna nazwa miecza oraz tekst "leżeć" zostałem już ukarany. Prowokacyjnych, ubliżających i wyzywających tekstów Nestera jest znacznie więcej. Na screenach przedstawiona jest tylko ich część, którą udało mi się udokumentować. Moim zdaniem zachowanie jest bardziej szkodliwe niż moje. Można zauważyć też, że po wczorajszej skardze jeszcze przed dzisiejszym warnem na czacie zachowywałem się kulturalnie i nie wdawałem się w niepotrzebne wulgarne dyskusje mimo wyzwisk nestera czego świadkiem byli moderatorzy.

#10

Gracz dostał bana na 36h.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości