Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie Od Bana

#1

1. Nick w grze: griber
2. Data ukarania: Sierpień 17-sty 2018 10:41 
3. Nick osoby karającej: Lelouch
4. Powód bana: cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Do bana doszło w czasie eventu w endzie, w trakcie zamieszania otaczającego ten event na czacie zobaczyłem że jeden z svipów pisze coś o graczu na cheatach, gracz ten zaprzeczał tym oskarzeną tłumacząc że: "coś sie jej przewidzało". Ów gracz podobnie jak ja nie miał pancerza w przeciwieństwie do reszty zgromadzonych, i więc jest szansa że przez brak zbroi zostaliśmy pomyleni. Kolejnym możliwym wytłumaczeniem jest fakt iż mieszkam w Anglii i z tego powody miewam lagi i bardzo wysoki ping, mogło to doprowadzi do błedu spowodowanego opóźnieniami jak  i też utratom pakietów (co zdarzało mi się już na innych polskich serverach). Jak do tej pory to jest moje pierwsze do czynienie z banami w mineworldzie, a nawet pierwsze moje upomnienie. P.S. Svip o nicku Natalia2588 widziała tego "cheatera" i pisała o nim, a po sprawdzeniu listy banów nie widze nicku podobnego to tego gracza na liście , więc on pewnie uniknął kary a ja zostałem ukarany za niego.

#2

Nie była to żadna pomyłka z innym graczem i karę miałeś otrzymać właśnie Ty.

Doskonale pamiętam za co dostałeś tego bana i powodem nie mogły być lagi. W tamtym momencie byłeś obserwowany przez trzy osoby z administracji, w tym również przez Wodza i bezsprzecznie można było stwierdzić, że sprintujesz sobie (prędkość była właśnie taka, animacja również) na shifcie, czyli podczas kucania.

Myślę, że Twoje wytłumaczenie niczego nie wnosi i nie działa na Twoją korzyść w przypadku tego przewinienia, bo go nie wytłumaczyło w żaden sposób.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#3

Również Cię obserwowałem i mogę potwierdzić słowa Leloucha. Nie wyglądało to na lagi, gdybyś takie miał, to raczej nie skakałbyś na shifcie bez żadnych problemów, a raczej zatrzymałbyś się w miejscu. Bana wyłapałeś właśnie za cheaty. Do zbrodni się nie przyznałeś, a żadnego wiarygodnego wytłumaczenia nie posiadamy. Nie jestem więc za unbanem.

#4

Minęły już 4 dni i niczego nie dodałeś, nie wypowiedział się też nikt inny.

Nie będzie UB, wątek zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości