Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: LarwonsZz
2. Data ukarania: 21.08.2018 22:07
3. Nick osoby karającej: Pawelek1212
4. Powód bana: "Wykorzystywanie dziur serwera."
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:  Otrzymałem bana za wykorzystywanie dziur serwera niszczac blok na działce atakowanej osoby. Gracz ten zamurował się, a ja w ferworze walki sprawdzając czy nadal znajduje się w środku uderzyłem go. Zgadzam sie z Pawelkiem, ze to byla dziura serwera, lecz nie chcialem tego wykorzystac do swojej korzysci, tylko to byla przypadkowa akcja.



#2

Z tego, co jest widoczne na bans.mineworld.pl nie dostałeś bana od Pawła za wykorzystywanie dziur, tylko warna - kolejnego z wielu, który tym razem zakończył się banem od konsoli na 24 godziny.
Mimo wszystko, jeśli sam się zgadzasz z tym, że była to dziura, powinieneś honorowo odczekać końca kary, nie jest to szczególnie długo, prócz tego wielokrotne łamanie regulaminu wymaga jakiejś sprawiedliwości.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Nie przypominam sobie, żeby ten gracz był na shifcie (jednak byłem na gm 3, więc nick wyświetlał się niezależnie od tego). Tak jak napisała Slou, ode mnie był tylko warn, uważam, że zasłużony. Dobrze, że się nie wypierasz i zgadzasz się z karą, jednak mimo wszystko myślę, że Slou ma rację. Możesz przeczekać te 24h.

#4

X D

#5

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości