Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie od bana

#1

Nick w grze: balonzul123

Data bana: 25.08.2018

Wykonawca: Nightmara

Spytałem tylko czy na tym serwerze jest ts jak na minefoxie (serwer, który i tak wszyscy znają btw) a potem napisałem dla beki, że to pewnie reklama.
No i się nie myliłem. -.- Dostałem bana na zawsze za reklame. Moim zdaniem jest to niesłuszny ban bo chciałem sie tylko dowiedzieć czy można gdzieś porozmawiać z innymi graczami,
a nie miałem na celu reklamować innego serwera.

#2

Według mnie ban jest słuszny, zareklamowałeś inny serwer. Reklama jak reklama. Mogłeś się po prostu spytać ,,czy serwer ma jakiegoś ts'a lub discorda''. Nie raz już złamałeś regulamin.

#3

Dla mnie jest to reklama. I uważam ze to zasłużona kara.
Wysyłanie kolegi, który pisze, ze takowy serwer jest nieaktywny to błąd, bo serwer działa. Sprawdziłam osobiście.
Jeżeli reszta z administracji się wypowie, to mogę zdjąć bana z IP.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#4

napisałeś nazwe serwera? napisałeś, to po kiego grzyba pretensje o bana?
[Obrazek: gaz.jpg]

#5

Jezeli chciales z kims pogadac, było zapytac "Czy serwer ma ts/discord", a nie porownywac do innego serwera piszac jego nazwe.

Znam owy serwer i podtwierdzam słowa Nightmary, działa.

Ban jak dla mnie jest sluszny.

#6

Myślę że poprzednicy uzasadnili ban i pouczyli jak mogłeś zapytać, myślę że można dać Ci ostatnią szansę, ale ewentualnie na nowym koncie, jeśli znowu podpadniesz komuś z administracji wtedy ban na IP na stałe.

#7

(25-08-2018, 11:29 AM)zaZi napisał(a): Według mnie ban jest słuszny, zareklamowałeś inny serwer. Reklama jak reklama. Mogłeś się po prostu spytać ,,czy serwer ma jakiegoś ts'a lub discorda''. Nie raz już złamałeś regulamin.

to nie jest reklama, a przynajmniej nie celowa

(25-08-2018, 16:40 PM)Ladykotka napisał(a): Myślę że poprzednicy uzasadnili ban i pouczyli jak mogłeś zapytać, myślę że można dać Ci ostatnią szansę, ale ewentualnie na nowym koncie, jeśli znowu podpadniesz komuś z administracji wtedy ban na IP na stałe.

no dobra, jestem za to kiedy ten unban na IP i czy w ogóle będzie?

(25-08-2018, 11:39 AM)_MinkaMufinka_ napisał(a): Jezeli chciales z kims pogadac, było zapytac "Czy serwer ma ts/discord", a nie porownywac do innego serwera piszac jego nazwe.

Znam owy serwer i podtwierdzam słowa Nightmary, działa.

Ban jak dla mnie jest sluszny.

tylko porównałem i odrazu ban na IP na zawsze ciekawe. Sprawdź za co ludzie dostawali bany NIE na zawsze

#8

Po przemyśleniu i rozmowie z Wodzem, Twoje konto dostanie dzisiaj całkowite UB.

Wątek do zamknięcia.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#9

(26-08-2018, 09:20 AM)Nightmara napisał(a): Po przemyśleniu i rozmowie z Wodzem, Twoje konto dostanie dzisiaj całkowite UB.

Wątek do zamknięcia.

Dzięki i przyrzekam, że będę na siebie uważał




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości