Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga o nękanie!

#11

Super fajnie... Z nim się mogłeś dogadać oczka zamydlić. Ale przychodzić 2 noce z rzędu? I próbujesz mnie zabić? Nie mogę wrócić na dzialkę by budować bo czuję się jak na bombie, a tak nie powinno być... Działka powinna być dla mnie najbezpieczniejszym miejscem, a tu mamy wszystko na odwrót. Weź na klatę konsekwencję tego że kogoś nagminnie "odwiedzasz" jesteś niesamowicie nieugodowy i niewygodnie z tobą pisać
Zostaw odpowiedzi dla administracji

#12

(26-08-2018, 05:51 AM)Hokoron napisał(a): Super fajnie... Z nim się mogłeś dogadać oczka zamydlić. Ale przychodzić 2 noce z rzędu? I próbujesz mnie zabić? Nie mogę wrócić na dzialkę by budować bo czuję się jak na bombie, a tak nie powinno być... Działka powinna być dla mnie najbezpieczniejszym miejscem, a tu mamy wszystko na odwrót. Weź na klatę konsekwencję tego że kogoś nagminnie "odwiedzasz" jesteś niesamowicie nieugodowy i niewygodnie z tobą pisać
Zostaw odpowiedzi dla administracji

Nie odwiedzam Cię nagminnie. Nikomu oczu nie mydle, tylko twój kolega napisał to sam z siebie Uśmiech Przyszedłem po MrMamiozoko, a nie po Ciebie. To ty się tam tepnąłeś i zacząłeś się ze mną bić. Przypominam Ci, że jest to serwer survival więc nigdzie poza bezpieczną strefą nie można czuć się bezpiecznie. Mimo, że mnie zaatakowałeś nie padłeś, a rzekomo nękany kolega nie widzi w tej sytuacji żadnego problemu.  Uśmiech

EDIT: 
Myślę, że powinienieś poważnie porozmawiać ze swoim kolegą bo wasze wersje nie zgadzają się.
Przy okazji twój kumpel właśnie spalił Ci chate.
[Obrazek: FVWLIhM.png]


#13

Nie no... 1,5 godz pracy w poszlo...
I teraz weź takiemu dzieciakowi wierz co gada jesli pali chate bo mu sie tak podoba

#14

Z tego co napisaliście Larwonsz nie złamał nigdzie regulaminu ( punktu o nękaniu ). Jeżeli sam sie tam tepnąłeś to nie wiem co ma to wspólnego z nękaniem. Jedyna uwaga to żebyś następnym razem Larwonsz odbiegł czy odperłował dalej bo czekanie na tp obok nich prowokuje takie łapkobicie i poźniej skargi.

#15

Myślę ze Damonte podsumował odpowiednio. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości