Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem!

#1

1. Nick w grze: BartiX2006PL
2. Data ukarania: Dzisiaj 29.08.2018r. godz 13:12
3. Nick osoby karającej: xRaiona
4. Powód bana: Reklamowanie serwera mc innym użytkownikią za pomocą Discorda
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bo nie reklamowałem, Show dostał zapke na discord, ale prosił o to... Bardzo żałuję, że w ogóle wplątałem się w ten serwer, bo MW jest dla mnie najważniejsze, przysięgam nie reklamowałem bo już kiedyś miro pogroził mi banem, a ja kocham MW! Zrobiłbym wszystko za unBan na którym należy bardziej niż na wszystkim, naprawde.... jestem teraz w takim stanie...



Mari pisalaze nawet Ub nmg kupic

No fajnie jeszcze dałem zamiast "Proszę" "Porszę" nic gorszego spotkać mnie już niemogło jak ten ban...




Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#2

Jeśli reklamowałeś serwer na prywatnym discordzie, to nie widzę żadnych powodów do banowania. Fakt, znasz showa z mv, ale administracja nie powinna wsadzać nosa do prywatnych wiadomości. Show też bardzo ładnie się zachował najpierw ciebie podpuszczając, a potem zglaszając do admina. Natomiast jeśli zrobiłeś to na discordzie mineworld, to za przyznanie się do winy i skruchę, jestem za ub. Nie znam całej sytuacji, więc za jakiekolwiek błędy w zrozumieniu histori przepraszam.

#3

Chyba też coś sie muszę przyznać, zaprosiłem natana by zrobić z nim ity z super enchantami, w tym taki SuperKilof którego mi brakuje na serwie, później mialem ss zrobić i wysłać jako propozycje, dodatkowo przez przypadek zaprosiłem showa na mój serwer, a żeby to ukryć bo miałem inną osobe zaprosić (nie gra ta osoba na MW) to zaprosiłem go na Discord, to tyle, a co di cb weneki, to jest hmm zabieranie popularności serwerowi, większość osob na serwie bylo z mclisty lub z moich serwow dsc oraz znajomi. Więc jednak coś zrobiłem... zaprosiłem 2 osoby, choć 1 dla MW a 2'przypadkiem. Naprawdę przepraszam i proszę o 2 szanse, lub możliwość zakupu ub.

Show tez prosił o zapke na serwer (te podpuszczanie) kiedyś i oto chodziło

Czyli tak jakby naklamalem ze nic nie zrobilem, ale to bylo do celów mw, czyli ta propozycja...

@up Miro zbanował

Jak bede na kompie wysle ss tych superkilofów
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

Bartix nie chciał działać na szkode serwera ani też tak naprawde reklamować swojego serwera wśród graczy mw. Widać też że bardzo mu zależy na grze tutaj więc myśle że powinien dostać unbana. A co do tego kilofa to mogłeś go po prostu opisać w propozycji zamiast kombinować ze zrobieniem go na serwerze i robić zamieszanie.

#5

(29-08-2018, 13:31 PM)Pani Wenekowa napisał(a):  Fakt, znasz showa z mv, ale administracja nie powinna wsadzać nosa do prywatnych wiadomości.


Powinna w takiej sytuacji. To nie jest normalne, że na obcym serwerze mc, który również ma serwer discord co najmniej połowę z prawie 30 osób stanowią gracze pochodzący z MW. To jest poważne szkodzenie naszemu serwerowi i ja na to nie pozwolę. Serwer ciężko pracował na graczy przez ostatnie 2 lata, a ktoś robi sobie prywatny serwer mc i wykorzystuje naszą sporą bazę graczy do swojego interesu. Proceder ten trwał już wiele miesięcy. Wysyłałem wcześniej ostrzeżenie, teraz cierpliwość się skończyła.

Nie obchodzi mnie też kto ile konkretnie zaprosił osób. Nick głównego odpowiedzialnego (twórcy serwera) zawiera się w nazwie serwera, do którego serwera discord jak i serwera mc były wysyłane zaproszenia w jakiejkolwiek formie. BartiX jest drugą osobą pod względem odpowiedzialności za ten proceder ze względu na posiadaną tamże rangę i udział w promowaniu serwera (wiadomość z reklamą od niego dotarła również do mnie). Jeśli przeprasza i obiecuje zaprzestanie działań przyczyniających się do tego o czym wspomniałem to przemyślimy możliwość powrotu na serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Może w tym jest problem, że jestem jeszcze jak wiele osób mówi nie dojrzały, kiedyś Ci się reklamowałem, ale jak sobie uświadomiłem, że MW jest dla mnie ważniejsze, Mari mi to uświadomiła, to przestałem, chciałem robić wszystko by ten serw był kiedyś popularny, czyli na dsc reklamowałem się na serwerach gdzie to jest możliwe. Z MW tam jest tylko back, cap, red, yoki, karola i simp, ale z nimi się dość mocno lubimy, mamy wiele grup i serwerów wspólnych. W przyszłości chciałem Cię poprosić o partnerstwo, ale wiedziałem że się niezgodzisz, bo kto by się zgodził na to z takim serwerem. Dziś odeszłem tam z Administracji (kiedyś jak dojrzeje to wrócę), bo w końcu uświadomiłem sobie, że się nie nadaję, bo jeszcze nie dojrzałem, też niestety ostatnio mam konflikt z prawie wszystkimi z MW. Mam nadzieję, że dostane tego UB, tak samo Amir, jeszcze raz przepraszam. .

Chciałbym za to co zrobiłem też odpokutować i spróbuje jakoś pomóc serwerowi oraz osobą grającym tam.

Dodatkowo nie było by tych reklam, gdybym nie był debilem i posłuchał amira i nie reklamował
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#7

Dostałeś unbana. Mam nadzieję, że więcej tego typu działania nie wystąpią u nikogo, a przynajmniej nie na taką skalę. Rozumiem, że można zaprosić kilku kolegów ze wspólnego serwera raz na jakiś czas na swój mniejszy serwer, ale są pewne granice i jeśli ktoś przestaje kontrolować sytuację (te osoby, które wymieniłeś to nie są jedyne osoby z MW, które są obecne na tamtym serwerze) to musi być świadom, że zostaną wyciągnięte konsekwencje i sprawa nie musi skończyć się unbanem po przeproszeniu na forum.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości