Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem!

#6

Może w tym jest problem, że jestem jeszcze jak wiele osób mówi nie dojrzały, kiedyś Ci się reklamowałem, ale jak sobie uświadomiłem, że MW jest dla mnie ważniejsze, Mari mi to uświadomiła, to przestałem, chciałem robić wszystko by ten serw był kiedyś popularny, czyli na dsc reklamowałem się na serwerach gdzie to jest możliwe. Z MW tam jest tylko back, cap, red, yoki, karola i simp, ale z nimi się dość mocno lubimy, mamy wiele grup i serwerów wspólnych. W przyszłości chciałem Cię poprosić o partnerstwo, ale wiedziałem że się niezgodzisz, bo kto by się zgodził na to z takim serwerem. Dziś odeszłem tam z Administracji (kiedyś jak dojrzeje to wrócę), bo w końcu uświadomiłem sobie, że się nie nadaję, bo jeszcze nie dojrzałem, też niestety ostatnio mam konflikt z prawie wszystkimi z MW. Mam nadzieję, że dostane tego UB, tak samo Amir, jeszcze raz przepraszam. .

Chciałbym za to co zrobiłem też odpokutować i spróbuje jakoś pomóc serwerowi oraz osobą grającym tam.

Dodatkowo nie było by tych reklam, gdybym nie był debilem i posłuchał amira i nie reklamował
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.


Wiadomości w tym wątku
Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez xKieras_ - 29-08-2018, 12:25 PM
RE: Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez xKieras_ - 29-08-2018, 13:37 PM
RE: Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez Damonte - 29-08-2018, 14:03 PM
RE: Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez MiroTcz - 29-08-2018, 14:15 PM
RE: Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez xKieras_ - 29-08-2018, 14:44 PM
RE: Porszę o UB! Ja nic nie zrobiłem! - przez MiroTcz - 29-08-2018, 15:14 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości