Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w Grze: Amir
2. Data Ukarania: 29.08.18
3. Nick osoby karającej: MiroTcz (nie jestem pewny ale na stronie banów pisało że MiroTcz)
4. Powód Bana: ,,reklamowanie innych serwerów w MC użytkownikom serwera MineWorld za pomoc? Discord"
5. Dlaczego uważam ,że powinienem dostać unban: Dostałem bana za reklamę choć mówiłem mimo wszystko żeby tego nie robić na innych serwerach. Osobiście sam uważam ,że reklamowanie na innych serwerach jest to niesprawiedliwe i nieuczciwe.
Moim zamiarem nie było szkodzenie serwerowi MineWorld i przepraszam administracje za sytuację ,która wynikła. Jeżeli dostanę unbana, obiecuję ,że ta sytuacja nie powtórzy się z mojej strony.

#2

Według mnie nie powinno być żadnego unbana, to była reklama z premedytacją, świadomie chciałeś "podebrać" naszemu serwerowi graczy. Jest to jak najbardziej działanie na szkodę serwera. Nie rozumiem po co piszesz unbana? Żeby dalej szkodzić? Bo na pewno nie po to żeby u nas grać skoro masz inny serwer

#3

Bardzo Przepraszam. Nigdy nie chciałem zaszkodzić MineWorld. Bardzo dużo czasu tu spędziłem. Mam tu dużo znajomych. Lubię bardzo ten serwer. Więcej tak nie postąpię. Obiecuję że ta sytuacja się nie powtórzy. Napewno nie działałem z premedytacją by zaszkodzić serwerowi. Naprawdę przepraszam. Proszę mi wybaczyć.

#4

Lady, Amir pisał mi że mam nie reklamować, ale ja to olałem i tak reklamowałem, Amir jedynie co zrobił to założył serwer, powinien dostać UB, bo to nie jego wina, tylko moja.

[Obrazek: IMG_20180829_210513.png]

To jest dowód że nie chciał, a ja olałem.

Mam nadzieję, że Miro też da ci UB...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

Amir nic tu nie zrobił bo ja tylko...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#6

Po otrzymanych wiadomościach na PW wraz z innymi materiałami odnoszącymi się do sprawy postanowiłem wyjątkowo dać ci jeszcze jedną szansę.

Myślę, że nikomu tu raczej na poważnie nie zależało na tym byś został na zawsze wykluczony z serwera. W związku z brakiem zauważalnych zmian po słownym ostrzeżeniu konieczne stało się wstrząśnięcie.

Zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości