Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na skandaliczne zachowanie gracza Mistrz Flesha

#1
Zdjęcie 

1. Nick oskarżającego: Burgund3
2. Nick oskarżonego: MistrzFlesha
3. Opis sytuacji: Uważam, że swoim wulgarnym zachowaniem gracz MistrzFlesha działa na szkodę serwera oraz graczy.  Wielokrotnie na czacie ubliżał, prowokował i wyzywał innych użytkowników serwera, często też pluł używając zwrotów „tfu” lub „htfu”. Niejednokrotnie w krótkich odstępach czasowych pojawiał się też na mojej prywatnej działce tepając tam innych graczy. On jak i jego koledzy przesiadywali na mojej działce czekając aż się tam pojawie, spotykałem ich wielokrotnie w różnych odstępach czasowych po czym wnioskuję że spędzili tam sporo czasu.  
Sytuacja ta trwała kilka dni. Skutecznie uniemożliwiało mi to grę i byłem zmuszony do przeprowadzki.
Nie był to jednorazowy incydent.  Podobną sytuację do mojej miało miasto Hiny oraz gracz LarwonsZz, nęka też swoją obecnością miasto Auris aby znaleźć graczy na których jak twierdzi "poluje". 
Dotychczasowe ostrzeżenia nie przyniosły żadnych skutków.  Proszę o srogie ukaranie tego gracza.
4. Data zdarzenia: Od początku edycji
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:


[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Screen z Live'a DjStalker, rozmawiają o mnie i LarwonsZzu:
[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Może moja kartoteka nie jest idealnie czysta, każdemu zdarzy się odpisać mniej miło i sam mam warna na koncie ale powyższe screeny i ich ilość powinny sugerować jak zachowuje się Mistrz Flesha wobec innych.

#2

Popieram gracza Burgund3. MistrzFlesha często wulgarnie zachowuje się na chacie i prowokuje innych. Dnia 27.08 odnalazł moją działkę. Ustawił sobie tam home i tepną kilkunastu graczy. (m.in Show_666, Nester12321, Natalia2588, Anel99903, DjStalk3r). Zachęcał na publicznym czacie do teleportacji do niego oraz próbował ustawić tam publicznego warpa. (ss poniżej). Mimo próśb ze strony administracji gracze nie chcieli opuścić działki. Przebywali tam ok. 2 godziny co chwile wracając używając komendy /back czego świadkiem jest Pawelek1212. Na własnej skórze przekonałem jak działa administracja w stosunku do wulgarnych graczy. Gracz ten nie tylko jest wulgarny, ale też poważnie działa na szkodę serwera. Również jestem za jego surowym ukaraniem.
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]

#3

Uważam że przedstawione dowody całkowicie ukazują osobę gracza pod nickiem "MistrzFlesha". Administracja serwera MW obiecywała że takie występki nie będą tolerowane, ukaranie tego człowieka będzie potwierdzeniem tych słów.

#4

Muszę się zgodzić z tym co zostało napisane wyżej. Wyzwiska ze strony MistrzaFlesha powtarzają się zbyt często.. Sama byłam ''ofiarą'' jego wyzwisk, tak jak widać na screenach wyżej i na tych:

[Obrazek: bdeb4aee280d5.png]
[Obrazek: 421a58bd58b73.png]

Takich sytuacji było o wiele, wiele więcej... Jego częste zabijanie czasami staje się wręcz ''spamem'' na chacie...:

[Obrazek: 7f2b6bc77481f.png]


Wiem, wiem, że to nie po ilości zabójstw określa się ''nękanie'', lecz wątpię w to, że osoby zabijane przez MistrzaFlesha mogły wrócić bezpiecznie na działkę
Również jestem za ukaraniem gracza.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

Dodam od siebie że MistrzFlesha bardzo często nawiedza też działki przynależące do Hin i wielokrotnie wygrażał się m.in. że spali hiny .
Jego najbardziej uciążliwą pasją moim zdaniem jest nawiedzanie naszej gildyjnej farmy pryzmarynu. Spędziliśmy tam dziesiątki godzin przy osuszaniu terenu i budowaniu farmy, zbudowaliśmy tam swoje miejsce i miedzy innymi magazyn , ale gdy tylko skończyliśmy budować ,MistrzFlesha zaczął nawiedzać działce odwiedzając ją kilka razy dziennie i atakując nas gdy tylko nadarzy się okazja.

Sam osobiście doświadczyłem jego ataku w dwóch terminach :
 Pierwszy to 27.08.2018 około godziny 19:10 przyleciał tam i strzelał w nas z łuku, prosiliśmy aby odszedł ale on na to odparł " Z tego co wiem przebywanie na czyjesc dzialce nie jest zakazane" po czym dalej strzelał aż odeszliśmy z działki. ....
 Drugi raz  28.08.2018 około godziny 19:35 , rutynowo przyszedł by zobaczyć czy może w tym momencie komuś uprzykrzyć życie ,akurat na działce przebywał DarkHeartPL oraz ja, ja byłem wysoko w powietrzu na latającym pecie więc skupił się na atakowaniu Dark'a. Chcieliśmy wyprowadzić go z działki ale on koniecznie chciał się bić, więc postanowiliśmy że sami odejdziemy. Dark płynął morzem a ferales cały czas za nim bijąc go po plecach kiedy ja z odległości odpychałem go łukiem żeby ich rozdzielić. Mimo wielu próśb ferales cały czas musiał koniecznie bić Dark'a aż w końcu po około 15 minutach walki udało mu się zabić Dark'a ponad 2500 metrów od miejsca rozpoczęcia walki. Wtedy z dumą stwierdził że: " 3Majster akcja ratunkowa nie wypaliła" ...  

Ma sethomy na naszych gildyjnych działkach i utrudnia nam grę. Nie możemy swobodnie przebywać na naszych działkach ani korzystać z farm czy magazynów. Moim zdaniem takie zachowanie zasługuje na ukaranie.

EDIT:
Dodam też że jeszcze nie tak dawno temu MistrzFlesha miał bana za atakowanie graczy którzy byli w sprzymierzonej gildi wykorzystując do tego błąd serwera [...]. Tymi graczami których w ten sposób atakował oczywiście byli członkowie gildii Hiny.

EDIT2:
Duży Uśmiech a jeszcze widzę że sytuacja o które napisał LarwonsZz miała miejsce BEZPOŚREDNIO przed napadem flesha na farmę pryzmarynu... Ten człowiek naprawdę czerpie przyjemność z dręczenia ludzi skoro od jednego człowieka którego dręczy tepa ODRAZU do drugiego.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#6

Nie będę się rozpisywał ;D Dodam tylko, że dwukrotnie złapałem Mistrza na omijaniu bana czy muta poprzez Discorda: 26 lipca i 6 sierpnia.

[Obrazek: 2018-07-26_23.07.24.png]
[Obrazek: 2018-08-06_01.03.12.png]
[Obrazek: 2018-08-06_01.00.56.png]
[Obrazek: 2018-07-26_22.54.00.png]

#7

Powyższe dowody jasno wskazują że oskarżany gracz nie potrafi dostosować się do zasad kultury panujacuch na serwerze. Ze screenów jasno widać jaki ma stosunek do graczy. Więcej chyba nie trzeba pisać. Jestem za ukaraniem tejże osoby.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#8

Moim zdaniem Mistrzflesha powinien dostać permamentnego bana gdyż na jego koncie są dziesiątki banów czasowych za takie i podobne przewinienia.
Żeby nikt nie miał wątpliwości - MistrzFlesha to ferales225 który gra z nami od ponad roku i nigdy nie poprawił swojego zachowania mimo próśb, ostrzeżeń i kar.
Zatacza błędne koło w którym łamie regulamin ,dostaje bana, prosi o UB które dostaje i tak wraca do swojej pasji którą jest drażnienie innych.
Zatruwa społeczość swoim toksycznym zachowaniem i utrudnia nam grę. Nie jest tutaj potrzebny.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#9

Tak jak 3Majster napisał, ja także nie wierzę w poprawę feralesa

#10

Popieram 3Majstera.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości